Rodiacej väzenkyni prišli na pomoc až po piatich hodinách v bolestiach. Právnici uverejnili video

Neprofesionalita väzenských dozorcov vyšla na javo pred rokom po prípade, v ktorom žena rodina sama vo väzenskej cele. Porodila zdravého syna, no na pomoc jej prišli až po dlhých piatich hodinách v obrovských bolestiach.

Tento prípad sa stal Diane Sanchez v denverskej väznici. Syna porodila 31. júla minulého roku. Okamžite po tom, čo žena zacítila bolesť, informovala lekárov zo špeciálneho medicínskeho oddelenia. Portál Fox News napísal, že žena rodila dlhých 5 hodín, počas ktorých ju nikto z dozorcov neprišiel skontrolovať.

Žena rodila v cele.Zdroj: TVNOVINY.SK

Momentálne sa tento prípad rieši a na vtedy konajúcich dozorcov je podaná žaloba. Video z tohoto vytrpeného pôrodu je dokonca aj zverejnené, no bez zvuku. Okrem dôkazového materiálu je video aj výstrahou pre všetkých nezodpovedných dozorcov. Markíza zverejnila ukážky zo zverejneného videa. Našťastie malý chlapec vyviazol bez zdravotných komplikácií a dnes už má viac ako rok.

Väznica v Denveri vyhlásila, že tento prípad rieši aj interne, ale bráni sa dlhými čakacími dobami na odvoz do nemocnice.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rodiacej väzenkyni prišli na pomoc až po piatich hodinách v bolestiach. Právnici uverejnili video”