Video je hitom internetu: Ženské vlasy neprestávajú prekvavovať! Pozrite sa, čo sa s nimi dá urobiť

Reklamy na vlasové produkty sú zavádzajúce a častokrát propagujú produkt, ktorý nemá ani trochu efekt, ktorý pri jeho kúpe očakávate. Ponúkame vám krátky náhľad do tajov kozmetických prípravkov na vlasy, po ktorom pochopíte, ako to v reklamách funguje.

Sarah Laidlaw, svetoznáma vlasová stylistka, prezradila, ako to vyzerá počas nakrúcania reklám na takéto produkty. V každej z nich musí byť krásna modelka s dlhými vlasmi, ktorá má dokonalú postavu a dokonalo zdravé vlasy. Okrem kvalitných hustých vlasov je v reklamách ešte jedna skrytá pomôcka. Určite si aj vy spomínate na scénu z reklamy, v ktorej modelkám vejú vlasy vo vetre. Vietor to však v skutočnosti nie je. Pozrite sa na tajomstvo, ktoré nám stylistka prezradila:

Pozrite si pozadie nakrúcania reklamy na vlasové produkty:

Modelka má krásne vlasy aj v skutočnosti, no určite nie tak dokonalé, ako v reklame. Pozrite si jej skutočnú fotografiu.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video je hitom internetu: Ženské vlasy neprestávajú prekvavovať! Pozrite sa, čo sa s nimi dá urobiť”