Video: Zlyhanie navigácie alebo nepozornosť? V Malackách sa vodič Mercedesu vrútil na lávku pre peších chodcov.

Na internete sa objavilo video, na ktorom vodič Mercedesu vstúpil na úzku lávku pre peších chodcov. Táto bizarná situácia sa odohrala včera (18. 9.) v Malackách. Vodič však po čas začal cúvať, hlavne preto lebo sa chodník začal zužovať a bol pre neho fyzicky neprejazdný.

 

Video zdieľala Polícia SR na svojom Facebooku. „Dnes ste nám masovo posielali toto video – vodič išiel v Malackách po lávke pre peších. Môžeme potvrdiť, že sa daným prípadom zaoberáme,“ napísali k príspevku.

 

Nie je zjavné či v tomto prípade pochybila navigácia alebo samotný vodič, ktorý nevenoval pozornosť dopravným značkám. Lávka pre peších chodcov je riadne označená príslušnou značkou. Pri aj tak neoprávnenom prejazde vodič zjavne nepočítal ani zo zúženou vozovkou.

 

Video z incidentu si môžete pozrieť tu (video obsahuje vulgarizmy):

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/715737705556159/?t=2

Kto podľa Vás v tomto prípade pochybil? Navigácia alebo vodič Mercedesu?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Video: Zlyhanie navigácie alebo nepozornosť? V Malackách sa vodič Mercedesu vrútil na lávku pre peších chodcov.”