Žena so zlatým srdcom: Adoptovala si deti drogovo závislej matky! Čakalo ju aj milé prekvapenie

Katie Page si prešla rozvodom a potrebovala si dať svoj život do poriadku po tomto veľkom kroku. Katie však túžila po deťoch a v roku 2015 sa rozhodla pomáhať deťom, ktoré to od narodenia nemali ľahké.

 

Zachránené dieťa

Po prosbe aby sa Katie postarala o malého chlapčeka, ktorého mama nechala v nemocnici ani neváhala. Chlapček dostal meno Grayson a Katie mu bola náhradnou matkou 11 mesiacov. No osud malého Graysona nebol rúžový, keďže jeho biologická matka užívala drogy počas tehotenstva. Po 11 mesiacoch o Graysona neprejavil nikto záujem a tak sa Katie pokúsila o adopciu, ktorá bola úspešná.

Déjà vu

O dva týždne sa scenár zopakoval a Katie dostala telefonát z nemocnice, kde sa ocitlo malé dievčatko, ktoré postihol rovnaký osud ako Graysona. „Jej zdravotný stav bol rovnaký ako pri Graysonovi, tak som si pomyslela, že už som to raz zvládla, zvládnem to aj druhý raz,“ priznala Katie. No Katie sa na malej princeznej niečo nezdalo a začala pátrať.

Pátranie po biologickej matke

Katie si všimla, že dievčatko ma na náramku rovnaké meno matky ako mal Grayson. Po zistení dátumu narodenia biologickej matky sa Katie potrvdilo, že ide o rovnakú osobu. Nakoniec sa Katie podarilo nájsť biologickú matku Graysona a Hannah, ktorá potvrdila to, že porodila chlapčeka a dievčatko čo znamenalo, že Grayson a Hannah sú pokrvný súrodenci. Matka na stretnutí s Katie taktiež priznala, že čaká ďalšie dieťa. Po jeho narodení si ho Katie vzala do pestúnskej starostlivosti a pracuje aj na adopcii.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Žena so zlatým srdcom: Adoptovala si deti drogovo závislej matky! Čakalo ju aj milé prekvapenie”