Známa slovenská blogerka si na svoju anglickú svadbu obliekla dokonalú róbu

Radka Kováčová, celosvetovo známa beauty blogerka sa pred pár dňami vydala. Radku obdivujú ženy na celom svete a je pre nich veľká inšpiráciu. Voľbou svojich svadobných šiat prekvapila mnohé z nich. Momentálne ju sleduje 1 milión sledovateľov a jej popularita je omnoho väčšia ako popularita známej slovensky Zuzany Plačkovej. Prekročenie hranice jedného milióna sledovateľov na Instagrame sa doposiaľ podarilo len dvom Slovákom a jedným z nich je práve Radka.

Radka je však omnoho známejšia v zahraničí ako doma, na Slovensku. Ženy ju obdivujú kvôli jej dokonalým schopnostiam vytvoriť skvelý makeup-ový imidž. Radka má na svojej tvári nepríjemné akné a všetkým ženám s podobným problémom ukazuje, že akné ich o krásu neuberá a vždy sa dá skryť.

Radka svoju svadbu udržala v tajnosti do poslednej chvíle. Po svadbe zverejnila krásne svadobné fotografie, ktoré jej závidí nejedna budúca nevesta. Krásny účes a dokonalý makeup je u Radky samozrejmosťou, no tentokrát prekvapila nádhernými šatami. Radka v nich pripomínala skutočnú princeznú. K celkovému dojmu prispeli aj krásne biele kvety na šatách a dlhý závoj.

Čo hovoríte na jej krásne svadobné šaty? Vybrali by ste si ich aj vy?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Známa slovenská blogerka si na svoju anglickú svadbu obliekla dokonalú róbu”