90€ za hodinu za držanie dopravnej značky! Aj takýto plat ponúka Austrália

Vysoký plat sa dá získať aj inak ako vyštudovaním dobrej vysokej školy a zamestnaním sa na dobrej manažérskej pozícií. V Austrálií sa dá šesťciferný ročný plat získať aj omnoho jednoduchším a prístupnejším spôsobom.

Pozícia operatívneho riadienia dopravy je tým, čo si volí množstvo mladých žien v Austrálií. Táto pozícia sa nazýva „lollipop ladies“ a jej náplňou je presúvanie a držanie dopravnej značky podľa potrieb dopravnej situácie. Táto pozícia zahŕňa plat 135 000 dolárov ročne, teda 120 000 €.

Portál Newshub tvrdí, že niektoré ženy na tejto pozícií dostáva denné benefiny na stravu či cestovanie až do výšky 70 dolárov. Na túto prácu je potrebné prejsť dvojdňovým preškolením, no po tom čaká pracovníkov tučný výplata. Vysokú mzdu Austrália argumentuje veľkým stavebných rozmachom a zvýšeným nebezpečenstvom počas tejto práce.

ZDROJ: dailymail.co.ukco.nz

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “90€ za hodinu za držanie dopravnej značky! Aj takýto plat ponúka Austrália”