Austrálski hasiči nafotili kalendár na rok 2020. Pri pohľade naň si dámy určite prídu na svoje

Na svete pravdepodobne nie je nikto, koho by práca a odhodlanie hasičov nefascinovala. A niet sa čomu čudovať, pretože dokonca aj mimo práce sa rozhodnú robiť niečo, čím by pomohli zmeniť náš svet k lepšiemu.

Počas posledných 27 rokov sa do charitatívnej práce každý rok zapájajú hasiči z mestských, vidieckych, vojenských, leteckých a podnikových služieb.

Tento rok sa hasiči rozhodli podporiť malé miestne austrálske charity, ktoré chránia zvieratá.

Kalendár na rok 2020 obsahuje fotografie príťažlivých mužov so zvieratami: od roztomilých mačiatok a psov až po kone či divoko žijúce zvieratá.

Kalendár na rok 2020 sa líši od predchádzajúcich kalendárov v tom, že sú na ňom aj hasiči z Francúzska a Nemecka. Budúci rok bude uvedený na trh prvý medzinárodný kalendár hasičov.

Tieto fotografie dokázali priviesť do šialenstva ženy po celom svete. Koniec koncov, na fotenie boli vybraní hasiči s vyšportovaným telom a príjemným vzhľadom. A je ťažké sa nezamilovať do fotografií mužov s roztomilými zvieratami. Takáto možnosť sa len tak neodmieta!

Pozrite sa na nasledujúce zábery a presvedčte sa, že aj samotní hasiči dokážu vo vás „vyprovokovať“ vášnivé plamene.

Zavesili by ste si takýto kalendár doma na stenu?

 

zdroj: AustralianFirefightersCalendar.com | Facebook | Instagram | YouTube | HealingHoovesinc.com | CurrumbinSanctuary.com.au | BackTrack.org.au

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Austrálski hasiči nafotili kalendár na rok 2020. Pri pohľade naň si dámy určite prídu na svoje”