Diana Mórová v prestrojení rozosmiala celú porotu ČSMT. Nikto však nevedel, že to je ona až kým sa neodhalila!

Ak sledujete šou Československo má talent na TV Joj isto ste minulý víkend postrehli vystúpenie Lady Viky. Táto 45-ročná samozvaná tanečníčka a speváčka z Košíc prišla pred porotu s piesňou od Spice Girls. No čo porota netušila bolo to, že Lady Viky je v skutočnosti Diana Mórová v prestrojení, ktorá v porote zastupovala Jiřina Bohdalová.

Instagram post by Diana Mórová * Sep 7, 2019 at 7:46pm UTC

417 Likes, 0 Comments – Diana Mórová (@diana__morova) on Instagram

Práve tá Diane, vlastne Lady Viky so slzami od smiechu venovala sošku Zlatého Pátroviča za jej výkon na pódiu. No predtým ako sa dostala k samotnému vystúpeniu v „dokrútke“ priznala čo ju doviedlo až pred nich. Údajne ju tam poslali kamaráti, ktorí ju videli tancovať po rôznych diskotékach. No jej vystúpenie porotu až tak neohúrilo, skôr ich poriadne rozosmialo.

No čo páčilo sa Vám včera moje vystúpenie?🤣🤣🤣

394 Likes, 26 Comments – Diana Mórová (@diana__morova) on Instagram: „No čo páčilo sa Vám včera moje vystúpenie?🤣🤣🤣“

Nakoniec, keď Lady Viky získala túto „prestížnu“ sošku, odhalila porote jej skutočné „ja“. Jakub Prachař, Jiřina Bohdalová, Marta Jandová a ani Jaro Slávik do posledného momentu ani len netušili, že pred nimi sa v skutočnosti „natriasa“ ich kolegyňa Diana. Po odhalení sa na tejto celej situácii všetci spoločne zasmiali a niet divu, že Diana je skutočne dobrá herečka a pravdepodobne aj zabávačka.

A si to ty? 😃 Reakcie porotcov po odhalení sme zachytili aj na fotkách a stoja za to. 😃 📷 Pozrite si fotogalériu. 😂 #tvjoj #csmt2019 #sobota2035 #ladyviky #dianamorova #jaroslavik #zlatypatrovic #goldenpatrovic #ceskoslovenskomatalent #csmt #talent

6,161 Likes, 28 Comments – Televízia JOJ (@tvjoj) on Instagram: „A si to ty? 😃 Reakcie porotcov po odhalení sme zachytili aj na fotkách a stoja za to. 😃 📷 Pozrite…“

Vystúpenie Diany Mórovej alias Lady Viky si môžete pozrieť tu:

Spoznali by ste, že to je Diana? Páčilo sa Vám jej vystúpenie v prestrojení?