Mamičky sa obuli do matky, ktorá zverejňuje fotografie svojej 5 ročnej dcéry v plavkách

 

Amanda Stanton, hviezda jednej z najlepších amerických reality šou, v posledných dňoch schytala poriadku kritiku. Okrem svojich fotiek na sociálnych sieťach zverejňuje fotografie svojich dcér, čo by nebolo ničím výnimočným, pretože to robia mnohé celebrity. Amanda však zverejňuje aj také, ktoré podľa viacerých ľudí na zverejnenie nie sú vhodné.

Amanda má dve dcérky a jej hlavným príjmom sú instagramové reklamy, ktorých má na svojom profile naozaj mnoho. Amanda pred pár dňami v rámci jednej zo spoluprác zverejnila fotografiu svojej len 5 ročnej dcérky ako stojí pred zradlom a fotí sa s našpúlenými perami a v bikinách.

Čo si myslíte, je takáto fotografia vhodná?

getting ready for a beach day 🏖

54.4k Likes, 636 Comments – Amanda Stanton (@amanda_stantonn) on Instagram: „getting ready for a beach day 🏖“

Niektoré matky tvrdia, že čin tejto matky sa nedá považovať za vhodné. Zo svojej len 5 ročnej dcéry urobila sexuálny objekat a ukázala jej telo tisíckam ľudí na celom svete. Amanda na názory týchto matiek reagovala s tým, že podľa nej je fotografia úplne v poriadku a nič zlé na jej zverejnení nevidí.

In case you forgot how to do the duck face…

35.1k Likes, 213 Comments – Amanda Stanton (@amanda_stantonn) on Instagram: „In case you forgot how to do the duck face…“

checked in @hyattmaui and it took us about 45 seconds to change in bikinis & hit the beach 🌺

44.4k Likes, 263 Comments – Amanda Stanton (@amanda_stantonn) on Instagram: „checked in @hyattmaui and it took us about 45 seconds to change in bikinis & hit the beach 🌺“