Mamičky sa obuli do matky, ktorá zverejňuje fotografie svojej 5 ročnej dcéry v plavkách

 

Amanda Stanton, hviezda jednej z najlepších amerických reality šou, v posledných dňoch schytala poriadku kritiku. Okrem svojich fotiek na sociálnych sieťach zverejňuje fotografie svojich dcér, čo by nebolo ničím výnimočným, pretože to robia mnohé celebrity. Amanda však zverejňuje aj také, ktoré podľa viacerých ľudí na zverejnenie nie sú vhodné.

Amanda má dve dcérky a jej hlavným príjmom sú instagramové reklamy, ktorých má na svojom profile naozaj mnoho. Amanda pred pár dňami v rámci jednej zo spoluprác zverejnila fotografiu svojej len 5 ročnej dcérky ako stojí pred zradlom a fotí sa s našpúlenými perami a v bikinách.

Čo si myslíte, je takáto fotografia vhodná?

Niektoré matky tvrdia, že čin tejto matky sa nedá považovať za vhodné. Zo svojej len 5 ročnej dcéry urobila sexuálny objekat a ukázala jej telo tisíckam ľudí na celom svete. Amanda na názory týchto matiek reagovala s tým, že podľa nej je fotografia úplne v poriadku a nič zlé na jej zverejnení nevidí.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mamičky sa obuli do matky, ktorá zverejňuje fotografie svojej 5 ročnej dcéry v plavkách”