Matka 21 detí čaká ďalšie: Takto to vyzerá v domácnosti najväčšej britskej rodiny

Rodina Radfordových, najväčšia v histórii Veľkej Británie, čaká nový prírastok do rodiny ako prezradila mamička Sue na jej Youtube kanály. To, že má 21 detí a ďalšie je „na ceste“ mnoho ľudí odsudzuje no Sue tvrdí, že je takto šťastná aj keď je to aj finančne náročné. Avšak nie všetky deti žijú s nimi v domácnosti.

Plný dom

Najstarší potomkovia, Chris (30)Sophie (25), už z rodičmi v domácnosti nežijú a Sophie má už dokonca aj svoje tri deti. Zvyšných 19 detí je vo veku: Chloe (23), Jack (22), Daniel (20), Luke (18), Millie,(17), Katie (16), James (15), Ellie (14), Aimee (13), Josh (12), Max (11), Tillie (9), Oscar (7), Casper (6), Hallie (4), Phoebe (3), Archie (18 mesiacov), Bonnie (11 mesiacov).  Nanešťastie sa Sue v roku 2014 narodilo už mŕtve dieťa.

Žiadne skupinové zľavy

Podľa informácii Daily Mail rodina minie až 350 libier týždenne na jedlo a trvá až 3 hodiny kým rodičia poupratujú celý dom. Sue perie oblečenie každý deň čo predstavuje 18 kíl vypratej bielizne denne. Navyše, ak by rodina chcela ísť na dovolenku musia počítať minimálne so siedmimi kuframi.  Nehovoriac o návšteve kina, kde by rodina za lístky minula 100 libier. „Verte, alebo nie, skupinové zľavy sú väčšinou pre rodičov s dvomi deťmi. Nás je ale omnoho viac,“ vysvetlila mama Sue ľuďom, ktorí si myslia, že rodina často využíva skupinové zľavy.  Rodina aj tak najradšej trávi spoločné chvíle v prírode, kde žiadne vstupenky nepotrebujú. Šetria, kde sa dá hlavne pomocou zľavových kupónov, ktoré vyhľadávajú na internete.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Matka 21 detí čaká ďalšie: Takto to vyzerá v domácnosti najväčšej britskej rodiny”