Obyvatelia sídliska zažili komédiu. Vodičky po sebe najprv trúbili, no potom to vyriešili inak

Všetko čo bolo v tom momente potrebné, bolo vycúvanie.

Dnešní vodiči sú omnoho menej tolerantní ako v minulosti. Stále sa niekde ponáhľajú a ak náhodou niekomu urobia na aute škodu, dokonca ani nepočkajú na majiteľa a radšej nechajú za spätným zrkadlom lístoček, za čo by ich mohla polícia patrične potrestať.

Michalovi sa pred pár dňami podarilo natočiť video, nad ktorom sa určite budete čudovať aj vy. Video poslal populárnej stránke Zomri. Na videu si môžete všimnúť 2 autá stojace oproti sebe, ktorých vodiči po sebe trúbia. Poslucháč vo videu priateľke hovorí: To musia byť riadne tvrdohlaví ľudia.“

https://www.facebook.com/watch/?v=422811668363521

Ked‘ na seba vodiči áut trúbili už takmer minútu a pól, vodička jedného z nich vyšla von a začala ukazovať prstom na druhé auto, z ktorého následne taktiež vyšla vodička. Za ten čas, kedy tam autá prekážali ostatným vodičom, sa vytvorila menšia kolóna. Posledný vodič zo stojaceho auta sa preto rozhodol nečakať a jednoducho ich obišiel.

Stránka Zomri k videu napísala: „Nie, nevieme čo sa tam stalo, ani prečo pani zostala stáť len tak, ani nič viac. Nie, nie je to hejt na šoférky.“ Nakoniec sa situácia vyriešila tak, ako by to urobil každý jeden z nás hned‘ na začiatku. Vodička vycúvala.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Obyvatelia sídliska zažili komédiu. Vodičky po sebe najprv trúbili, no potom to vyriešili inak”