Prince Harry sa počas prejavu emočne zrútil: Slová o jeho manželke a synovi ho dojali na toľko, že prejav musel prerušiť!

Princ Harry (35) sa zúčastnil podujatia WellChild Awards, kde udeľoval ceny chorým detičkám. Počas svojho prejavu, ktorý bol vysielaný naživo spomenul aj svoju manželku Meghan (38) a ich spoločného syna Archieho ako informuje DailyMail. Spomínal na to ako tam boli počas minulého roka a Meghan čakala ich syna. Tieto slová ho natoľko dojali, že svoj prejav musel prerušiť.

 

„Vždy ma tieto ocenenia prekvapovali a inšpirovali, ale tento rok je úplne výnimočný, pretože som otec. Minulý rok, keď sme sa na tomto podujatí zúčastnili, očakávali sme naše prvé dieťa. V tom čase o tom nikto okrem nás ešte nevedel,“ zneli slová, ktoré dojali princa Harryho. Situáciu zachránila jedna z usporiadateliek, Gaby Roslin, ktorá pristúpila k princovi Harrymu, objala ho a pohladila po chrbte.

https://twitter.com/meghanxharry/status/1184225953288994817

Ľudia v obecenstve princa Harryho podporili potleskom. Tento prejav princ Harry predniesol hneď potom ako vyhlásil víťazov a odovzdal im ceny a svojim prejavom si chcel zaspomínať na minulý ročník. „Pamätám si, ako som Meghan silno stisol ruku a obaja sme mysleli na to isté. Na to, že raz aj my budeme rodičmi a nikdy nevieme, či nebudeme aj my mať choré dieťa,“ dodal princ Harry, za ktorým neskôr prišla Meghan v nádherných zelených šatách a chytila ho za ruku.

 

Manželia počas

Zdroj: YouTube / Royal Reviewer

 

Harry a Meghan majú organizáciu WellChild ako jednu zo štyroch charitatívnych organizácii, ktorým prispievajú finančne vďaka rôznym zbierkam. Táto organizácia združuje 100 000 ľudí (rodičov a ich vážne choré deti), ktorým prerábajú ich domovy na miesta, ktoré im nahradia návštevu nemocníc.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Prince Harry sa počas prejavu emočne zrútil: Slová o jeho manželke a synovi ho dojali na toľko, že prejav musel prerušiť!”