Trendom aktuálnej sezóny sú tieto dômyselné nohavice. Džínsy nateraz nechajte bokom

 

Ak aj vy milujete módu a nenecháte si ujsť sezónne trendy, neváhajte a zaobstarajte si tieto krásne nohavice, v ktorých vam počas sychravých dní nebude zima, no ked‘ sa o vás oprie teplé jesenné slniečko, nebudete mať pocit, že sa roztopíte.

S týmto nohavicovým trendom sa budete cítiť ako v pohodlných džínsoch, no budete vyzerať elegantne a spestrite si váš inak jednoduchý šatník. Motivovať k zmene šatníka vás môže aj aktuálne ročné obdobie, ktoré sa nesie v duchu krásnych jesenných farieb.

Jarným trendom boli podobné nohavice len v tmavších odteňoch, jesenné obdobie prinieslo pestrejšie farby, ktoré sa hodia tak brunetkám ako blondínkam. Hitom číslo jedna sú prevažne menšie kocky na nohaviciach v žltej, oranžovej, krémovej a svetlo hnedej farbe.

kockované nohavice, jesenné trendyZdroj: Instagram

Tieto nohavice môžete kombinovať s takmer každým kúskom vášho šatníka. Budete vyzerať dokonalo v pletenom roláku, vo vlnenom svetri, či v koženke. Krásne kocky vyzerajú veľmi štýlovo na každom type postavy. Ak ste bacuľka, alebo máte dlhé, veľmi štíhle nohy, vyberte si tieto nohavice vo svojej obľúbenej jesennej farbe a zamilujete si ich.

kockované nohavice, jesenná módaZdroj: Instagram

kockované nohavice, jesenná módaZdroj: Instagram

kockované nohavice, jesenná módaZdroj: Instagram

This outfit is an absolute must have babes 🍂 Shop Our „Moonlight Mile“ Sweater paired with Our „Let It Loose“ Pants & Our „Pointer“ Wedge Sneaker! #ellabcoboutique #shopellabco #shop #ebco @blaine.sherrill

No Description

#Repost @internetgrunge with @get_repost ・・・ Plaid pant outfits, which is yer fave? 1,2,3,4,5,6 or 7? ✨ . . . #rockgrunge#outfitinspo#grungegirl#alternativegirl#grungestyle#grungefashion#palegrunge#darkgrunge#softgrunge#dark#plaidpants#grungepale#grungepost#grunger#grungy#grungey#grungeteen#grungekid#grungeoutfit#grungeart#grungeinspo#grungeblog#grungetumblr#aestheticfashion#90sfashion

No Description

🦙🐏🐑🐏🖤

No Description

Someone send me ten cheeseburgers 🍔🍔🍔🤤😋

No Description