Túto pomôcku, ktorá sa stala hitom, by ste mali zabezpečiť aj vášmu bábätku!

Ak sa vám len pred pár týždňami, či mesiacmi narodilo vaše prvá bábätko a vy ho chcete chrániť najviac ako to je možné, určite vás táto pomôcka milo prekvapí. Mnoho rodičov ju skutočne miluje a predávajú sa z nej tisícky kusov.

Táto bezpečnostná pomôcka slúži na to, aby sa dieťatko pri páde neudrelo do hlavičky tak, že by mu to spôsbilo nejaké zranenia. Ked‘ sa bábätko odhodlá chodiť po štyroch, alebo ked‘ sa prvykrát postaví na nohy, pády ho určite neminú. Práve na to slúži chránič hlavičky, ktorý výrobca ponúka vo viacerých dizajnoch.

Zdroj: Amazon.co.uk

Pomôcka chráni zadnú časť hlavy a na dieťatko sa nepripevňuje nijak špeciálne. Je to vlastne batôžtek, ktorý sa na bábätko oblečie a následne mu vôbec neprekáža. Výrobca ponúka viaceré druhy batohov – pre najmenšie bábätka až po dvojročné deti.

Zdroj: Amazon.co.uk

Okrem rodičov, ktorí túto pomôcku milujú, sa o výrobku vyjadrujú aj takí, ktorí ho nemajú v lásku a kritizujú ho. Podľa druhej skupiny rodičov by sme deti pred neškodnými pádmi nemali chrániť, pretože patria k vývoju dieťaťa.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Túto pomôcku, ktorá sa stala hitom, by ste mali zabezpečiť aj vášmu bábätku!”