Ako môže mať mesiac narodenia vplyv na to, aká bude žena manželka?

Astrológovia sú presvedčení, že mesiac narodenia môže veľa napovedať o charaktere človeka. Ako fungujú s ostatnými ľuďmi? Radi pomáhajú alebo skôr inklinujú k sebectvu?

Je vždy zaujímavé dozvedieť sa niečo nové o sebe alebo svojich priateľoch. Dnes vám povieme niečo o tom, ako mesiac narodenia ovplyvňuje to, akou manželkou sa stane vaša partnerka.

 

 1. Január

Praktická, pragmatická, čistotná. Aj takto možno charakterizovať ženu narodenú v tomto mesiaci. S ňou bude manžel ako v siedmom nebi. To, čo jej chýba, je otvorenosť. Je pre ňu ťažké hovoriť otvorene o svojich pocitoch.

 1. Február

 

Romantická, zmyselná, zasnená. Muži ich milujú nosiť na rukách a všemožne sa o ne starajú. S touto ženou by ste mali byť vždy v strehu. Keď ju raz oklamete, pravdepodobne si už nikdy nebudete môcť získať jej dôveru.

 1. Marec

Ženy narodené v marci sú veľmi charizmatické. Majú za sebou zástupy mužov. Ak sa už rozhodne pre seriózny vzťah, vyberá si partnera, ktorý jej vie prejaviť špeciálnu starostlivosť. Jej vzťah k mužovi narodenom v marci je priaznivý.

 1. Apríl

 

Aprílové ženy vedia, ako nájsť spoločný jazyk s kýmkoľvek. Vedia, ako žiť naplno, a nikdy sa s nimi nebudete nudiť. Okrem toho, sú veľmi žiarlivé, preto manžel musí byť veľmi opatrní a snažiť sa vyhnúť sa najmenšiemu dôvodu k žiarlivosti.

 1. Máj

Májová dáma je silná, múdra, spoločenská. Priťahuje mužov svojím životným štýlom a vždy vie, čo chce. Nie každý muž sa dokáže vyrovnať s takouto silou, preto si často hľadá niekoho, kto ju dokáže aj trochu skrotiť.

 1. Jún

 

Spoločenské, láskavé, vtipné. Aj takto možno identifikovať júnové ženy. Dá sa s nimi ľahko vychádzať, ale ich prirodzená prešibanosť často privádza mužov do pasce. Z nešťastných manželov sa stávajú hračky, s ktorými sa ženy zahrávajú, ako len chcú..

 1. Júl

Júlové ženy sú dokonalé manželky. Život s nimi je ľahký, bezstarostný, pohodlný. Ich hlavnou nevýhodou je neschopnosť odpúšťať, takže vždy si radšej dvakrát rozmyslite, ak sa rozhodnete klamať, dokonca aj o maličkostiach.

 1. August

Ženy narodené v auguste sú skutočné kráľovné. Muži pri nich strácajú hlavu a sú doslova pripravení na všetko. Slabosi u nich nemajú šancu. K augustovým ženám sa hodia, rovnako silní, charizmatickí a inteligentní muži.

 1. September

Ženy narodené v tomto mesiaci sú veľmi opatrné pri výbere svojho životného partnera. Môžu mať niekoľkých vhodných kandidátov, no aj tak sa stáva, že nakoniec skončia bez muža. Rýchly tip: Možno niekedy stojí za to trochu znížiť nároky, čo poviete?

 1. Október

 

Silné, vytrvalé a odvážne ženy neotvoria svoje srdce len tak hocikomu, koho stretnú. Sú voči sebe veľmi kritické, a preto niet divu, že to aplikujú aj pri výbere svojho partnera. Nie je jednoduché stať sa ich manželom!

 1. November

Novembrové ženy dokážu dať do vzťahu úplne všetko, no napriek tomu nestrácajú svoje „ja“. Vzťah s nimi je zaujímavý, pretože sú inteligentné a dobre čitateľné. Iba hlúpy muž môže prehliadnuť takúto dámu.

 1. December

 

Decembrové ženy sú vždy veselé a láskavé. Zdá sa, že ich život je nepretržitou dovolenkou. S takou ženskou múzou každý muž „kvitne“ a akékoľvek prekážky zvládajú ľahšie.

Aká ste žena? Spoznali ste sa tu? Napíšte nám o tom v komentároch!

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ako môže mať mesiac narodenia vplyv na to, aká bude žena manželka?”