Bizarný prípad: Kocúr po búrlivej noci skoro skolaboval. Páril sa s 5-timi mačkami

Pán Zhao nechal svojho kocúra vo zvieracom hoteli na juhu Číny, no mal na zamestnancov jedinú požiadavku. „V žiadnom prípade nenechávajte môjho kocúra voľne pobehovať v blízkosti samíc, nie je totiž vykastrovaný!“ prosil personál pán Zhao. Aj napriek tomu sa samec ruskej modrej mačky Xiaopi v noci voľne pohyboval medzi ostatnými mačkami.

 

Xiaopi the Russian Blue was left at the hotel by his owners, Mr and Mrs Zhao, in Guangdong Province in South China

Zdroj: AsiaWire

 

Podľa informácii portálu Daily Mail si mal počas jednej noci kocúr Xiaopi užiť až s piatimi mačkami. To je počet, ktorý sa dal vyčísliť podľa záberov z bezpečnostných kamier takže nie je isté, že toto číslo je naozaj konečné. Po tejto búrlivej noci tento bol Casanova maximálne vyčerpaný a v takom stave ho našli aj zamestnanci.

 

Stalo sa to kvôli neschopnosti personálu, keďže zábery z bezpečnostnej kamery ukazujú to, že predtým ako odišli zamestnanci na noc domov nechali všetky mačky voľne sa pohybovať po hoteli. Zistilo sa dokonca aj to, že cez deň nedali Xiaopimu ani poriadne nažrať. Pán Zhao prezradil, že ho hotel z tohto incidentu obvinil aj napriek tomu, že tam ani nebol a personál vopred upozornil.

 

Mr Zhao said that he had specifically told the business that Xiaopi had not been neutered

Zdroj: AsiaWire

 

Zástupcovia tohto zvieracieho hotelu vyjadrili aj nespokojnosť ostatných zákazníkov, ktorí vôbec neplánovali to, že ich chlpatý miláčikovia budú mať malé mačiatka. Napriek tomu sa pán Zhao nevzdával a nakoniec samotný hotel ustúpil a prisľúbil preplatenie nákladov na zotavenie kocúra Xiaopiho. Ten si chvalabohu z tejto divokej noci neodniesol žiadne trvalé následky a iba z hrdosťou môže spomínať na bujarú noc.

 

Zdroj: dailymail.co.uk

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Bizarný prípad: Kocúr po búrlivej noci skoro skolaboval. Páril sa s 5-timi mačkami”