Dokonalá vianočná reklama si získala každého. Vystupuje v nej dievča so svojim sobom

Hlavným motívom celej reklamy sú soby. Malá Ellie sa chce hrať so svojou staršou sestrou Jenny na sobov, no Jenny ako tínedžerka svoju sestru okamžite “odbije” a povie jej, že v skutočnosti žiadny sob nie je. Ellie smutná vychádza do záhrady, kde ju navštívi sob Archie, s ktorým sa okamžite spriatelí a trávi s ním každú sekundu.

 

Potom, keď prišiel čas kŕmenia, Ellie zistila, že už nemajú dosť mrkvy a preto poprosila otca aby išli kúpiť ďalšiu. Tak sa spoločne vydajú do McDonald’s, kde kúpia “Reindeer Treat” (Maškrtu pre soba). Vtedy sa postavy z animovanej verzie premenia na realitu a odhalí sa, kto bol po celý čas sob Archie. Reklama má aj mnoho iných dojímavých zvratov, ktoré zahrejú Vás určite zahrejú pri srdci.

 

Image result for mcdonald's reindeer treats

Zdroj: standard.co.uk

 

Táto reklama patrí do tradičnej kampane #ReindeerReady, z ktorou začali už v roku 2017. V rámci tejto kampane sa budú na Štedrý deň rozdávať spomínané “Reindeer Treat” zdarma. „Dúfame, že si verejnosť užije dobrodružstvo Ellie a Archieho rovnako ako my,“ hovorí Ben Fox, marketingový riaditeľ, McDonald’s UK a Ireland.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dokonalá vianočná reklama si získala každého. Vystupuje v nej dievča so svojim sobom”