Extrémne premeny: Lenivosť, klamstvá a problémy stáli v Kristíninej ceste za vysnívaným telom

Mladá len 19-ročná Kristína Bunčáková to nemala v živote ľahké. Od matky odišla a otec ju odmietol prijať no pod svoje ochranné krídla ju vzal strýko Michal a jeho družka Saša. Tí majú farmu na myjavských kopaniciach, kde chovajú aj kone – Kristíninu srdcovku. Kvôli váhe 119 kíl si však na nich zajazdiť nemohla a aj to sa stalo jej motiváciou.

Jej rok v Extrémnych premenách bol však náročný, keďže to všetko nebrala až tak vážne a flákala to. Všetko nadšenie, ktoré v sebe mala Kristína na začiatku postupne vyprchalo a zmenilo sa na lenivosť, nechýbali ani problémy s alkoholom. Jej snom bola vážiť 67 kíl no po záverečnom vážení jej váha ukázala 70 kíl čo znamená, že svoj cieľ nesplnila. No aj napriek tomu schudla úctyhodných 49 kíl. V závere sa však všetkým so slzami v očiach ospravedlňovala no je len otázkou času či sa nevráti na „staré chodníčky“.

 

Kristíne želáme pevnú vôľu aby svoju a Marošovu drinu nevyhodila len tak von oknom.

zdroj: https://extremnepremeny.markiza.sk/

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Extrémne premeny: Lenivosť, klamstvá a problémy stáli v Kristíninej ceste za vysnívaným telom”