Jasmina ukázala dokonalú detskú izbu jej malého Sanela. Žije si tam ako v rozprávke!

Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik „Rytmus“ Vrboský sa pred tromi mesiacmi stali hrdými rodičmi. Obaja sa na príchod dieťatka starostlivo pripravovali a nenechali na náhodu ani zariadzovanie detskej izby. Jasmina jej finálnu podobu ukázala až pred pár dňami. Izba je ladená do modrej farby a zvieracích, medvedích vzorov.

Jasmina pod jednu z fotografií napísala: „Konečne som stihla odfotiť izbičku aspoň z tejto strany. Sľubovala som to už niekoľkokrát, viem, prepáčte. Takže bola som podľa mňa ako mnohé z vás, keď som bola ešte tehotná, musela som mať všetko zariadené mesiac pred, aby keď príde na svet už bolo všetko pripravené.”

Aj napriek rozprávkovej detskej izbe v nej Sanel momentálne nespí. Stále trávi dni a noci v spoločnosti oboch rodičov. Jasmina priznala, že Sanel nepotrebuje takmer nič z toho, čo nakúpila pred pôrodom, bola len veľmi „premotivovaná“ matka, ktorá sa na príchod bábätka veľmi tešila.

Nábytok a všetko vybavenie vybrala v obchode Baby Prestige, v ktorom odjakživa obdivovala dokonalo zladené výklady s detským nábytkom, pomôckami a oblečením. Máme odtiaľ všetko, úplne všetko. Postieľku, hojdačku, kreslo na kojenie, prebaľovací pult, komody…všetko!”Jasmina ukázala takmer celú izbu, no nezverejnila časť, kde zrejme trávi najviac času – v kresle na kojenie. Tvrdí, že na zdokumentovanie tohoto kresla by bol potrebný samostatný post, pretože si ho nevie vynachváliť. Je to kreslo spojené s kolískou, ktoré je omnoho lepšie ako čakala.

Nábytok do detskej izby vraj vyberali spoločne spolu s Rytmusom podľa toho, čo sa im páčilo. Predtým nemali žiadnu špecifickú predstavu.

https://www.instagram.com/p/B3mqUL2H149/?utm_source=ig_embed

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jasmina ukázala dokonalú detskú izbu jej malého Sanela. Žije si tam ako v rozprávke!”