John Bon Jovi venoval bezdomovcom 500 000 dolárov. Použijú sa na toto

Po mnoho rokov bol John Bon Jovi známy svojimi populárnymi hitmi, ktoré obsadili prvé priečky hudobných hiparád. A teraz spevák používa svoj slávny hlas, aby pomáhal tým najzraniteľnejším prostredníctvom svojej nadácie JBJ Soul Foundation.

Jedným z problémov, ktoré nadácia rieši sú ľudia bez domova, najmä medzi veteránmi. Mnoho mužov a žien, ktorí riskovali životy svojej vlasti, sa ocitli na ulici bez strechy nad hlavou. Nadácia Jovi vyčlenila 525 000 dolárov, aby im zabezpečila bývanie.

Nadácia podporuje program bývania v celej Amerike. Za peniaze rockového hudobníka sa otvoril nový sociálny dom vo Washingtone.

Aj keď samotný spevák neslúžil v armáde, jeho rodičia boli príslušníci námornej pechoty. Teraz to chce splatiť všetkým, ktorí slúžili v ozbrojených silách.

Mnoho vojakov sa vracia z vojny s posttramatickou stresovou poruchoua je pre nich ťažké prispôsobiť sa pokojnému životu. Výsledkom je, že sa ocitnú bez práce a bez domova.

HELP USA a Nadácia JBJ Soul Foundation spoločne poskytli bývanie desiatkam veteránov. Napríklad, 72-ročnému Cliftonovi Braxtonovi, veteránovi vzdušných síl, ktorý strávil takmer 25 rokov v stroji a na gaučoch s priateľmi. Teraz má konečne svoj vlastný úplne nový byt.

29-ročná Latisha Austin sa v roku 2017 stala bezdomovkyňou a takmer rok žila v útulku. Teraz má byt v novom rezidenčnom komplexe. Keď ho prvýkrát uvidela, objala dvere a povedala: „Toto je moje!“

Braxton a Austin sa osobne stretli so spevákom, keď uvideli svoje nové byty.

Na počesť amerických veteránov napísal John Bon Jovi novú pieseň Unbroken, ktorá je súčasťou dokumentárneho filmu o vojenskej službe a nebude chýbať ani na jeho novom albume naplánovanom na jar 2020.

Bon Jovi mal špeciálny koncert pre armádu, na ktorom povedal:

„Milujeme ich a vážime si toho, čo robia pre svoju krajinu a svojich blízkych, ktorí na nich nikdy nezabudnú.“

Tu je spomínaná pieseň:

Bon Jovi – Unbroken

Unbroken Music and Lyrics By: Jon Bon Jovi Written for the film „To Be Of Service“ Spotify: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/spotify iTunes: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/itunes Apple: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/applemusic Pandora: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/pandora Tidal: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/tidal Amazon: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/amazonmusic Google Play: https://IslandRecs.lnk.to/UnbrokenDL/google-play // connect // Instagram: https://www.instagram.com/bonjovi Twitter: https://twitter.com/BonJovi Facebook: https://www.facebook.com/BonJovi Website: http://www.bonjovi.com // lyrics // I WAS BORN TO BE

Páči sa vám gesto tohto svetoznámeho speváka?