Karma je zdarma: Na internete sa sťažoval na policajtov a dostal dodatočnú pokutu

Ešte v septembri tohto roka dostal istý 18-ročný mladík pokutu za prekročenie rýchlosti vo výške 80€. To ho však v jeho konaní nezastavilo a po vyplatení pokuty svojou jazdou ohrozoval nielen svoj život. V dnešnej dobe, keď všetko zdieľame na sociálnej siete sa niektorí chvália aj s tým s čím by sa nemali.

 

Ilustračné foto

Zdroj: pexels.com

 

Namiesto toho aby mladík “stiahol chvost” a dával pozor aby neprekročil rýchlosť pridal na svoj instagramový profil fotografiu pokutových blokov. Na tom by nebolo nič zlé až na to, že s fotografie je zjavné, že počas zhotovenia fotografie šoféroval. Z tachometra je zjavné, že mladík išiel rýchlosťou približne 90 km/h. Navyše počas fotografovania sa nedržal ani volantu, keďže v jednej ruke mal bloky a v druhej telefón.

VYSMIAL SA POLÍCII NA INSTAGRAME, DOSTAL POKUTU Toto je správanie 18-ročného vodiča. Ešte v septembri dostal pokutu za rýchlosť vo výške 80 eur. Následne pokračoval v jazde, počas ktorej si odfotil pokutové bločky. V tej chvíli išiel podľa tachometra približne 90 km/h – v jednej ruke držal bločky, v druhej mobil. Týmto skvelým výtvorom sa „pochválil“ oficiálnemu profilu Policajného zboru na Instagrame a popri ironickej poznámke neváhal použiť emotikon vztýčeného stredného prstu. Vzápätí bol tento vodič oficiálne na Instagrame Policajného zboru upozornený, že jeho správanie bude riešené. A tak sa aj stalo. Za svoje frajerstvo dostal dodatočnú pokutu 40 eur a okrem toho si získal takú povesť vo svojom okrese, že pre našich kolegov určite bude aj v budúcnosti neprehliadnuteľný. Na celom prípade je zarážajúce, že ide o čerstvého, 18-ročného vodiča. Na miesto toho, aby dodržiaval pravidlá cestnej premávky, respektíve mal aspoň pokoru pri svojom prvom (?) priestupku, tak má odvahu zaútočiť verejne voči Policajnému zboru a to tak, že sa pochváli ďalším priestupkom. Čo z tohto vodiča vyrastie? #policia #police #slovenskapolicia #slovakpolice

6,413 Likes, 427 Comments – PoliciaSR (@policiaslovakia) on Instagram: „VYSMIAL SA POLÍCII NA INSTAGRAME, DOSTAL POKUTU Toto je správanie 18-ročného vodiča. Ešte v…“

Dodatočný trest ho neminul

Ďalším prešľapom z jeho strany bolo to, že na fotografii označil aj oficiálny profil Polície SR a smeroval im emotikony so vztýčeným prostredníkom. Čo mladík asi neočakával bolo to, že si tento príspevok polícia naozaj všimla. Polícia sa vyjadrila, že sa na tento prípad pozrie detailnejšie a na facebookovej stránke zverejnili verdikt. „Za svoje frajerstvo dostal dodatočnú pokutu 40 eur a okrem toho si získal takú povesť vo svojom okrese, že pre našich kolegov určite bude aj v budúcnosti neprehliadnuteľný,“ píše sa pri príspevku s inkriminovanou fotografiou, kde vidno aj meno mladíka.

Security Check Required

No Description

zdroj foto : policiaslovakia