Kôň nechcel pracovať. Začal predstierať, že je mŕtvy! Jeho video baví celý internet

Všetci vieme, že veľa domácich miláčikov sa niekedy správa ako my ľudia. Vedia sa mračiť, klamať či dokonca dramatizovať. Ako sa však ukázalo, dokážu to aj kone.

Kôň Jinang sa líši od všetkých ostatných tým, že nie je fanúšikom nosenia ľudí na svojom chrbte. Okrem toho sa snaží urobiť všetko pre to, len aby sa svojej práci vyhýbal.

Zviera predstiera, že je mŕtve, a robí to ako profesionálny herec. Vyzerá to komicky, miestami hlúpo. To však dokazuje, že nie všetky zvieratá sú pripravené na orbu, len aby dostali mrkvu.

Frasisco Zalasar zverejnil na svojom Facebooku video, ktoré ukazuje, ako sa kôň vyhýba svojej „rutine“. Z ničoho nič spadne a predstiera, že je mŕtvy.

Video už zdieľalo viac ako 635 -isíc ľudí. Mnohí si všimli, že Jingang je ako človek. Najmä v pondelok.

V skutočnosti toho o koňoch veľa nevieme. Napríklad, dokážu behať niekoľko už po niekoľkých hodinách od narodenia. Alebo, ak vidíte, že sa zviera „smeje“, v skutočnosti zvyšuje schopnosť nosa lepšie rozlíšiť pachy: je to potrebné na pochopenie toho, či je vôňa dobrá alebo nie.

Navyše, kone nie sú farboslepé, ako to mnohí tvrdia. Purpurovú a fialovú farbu vidia lepšie, než zelenú a žltú.

A ak sa snažíte zistiť pohlavie tohto zvieraťa, pozrite sa do jeho úst. Ak má 40 zubov, je to samec, ak má 36 zubov, potom ide o samicu.

Tu sa už môžete pozrieť na spomínané video…

YouTube

Please don’t forget to hit the CC button for Subtitles* Animal training sure does not work on this one! This horse deserves an Oscars for faking dead. #KritterKlub Subscribe: goo.gl/dGz4TU Get social with Kritter Klub On Facebook: https://www.facebook.com/kritterklub/ On Instagram: https://www.instagram.com/kritter_klub/ On Twitter: https://twitter.com/Kritter_Klub More videos about ‚Cute and Funny Animals‘: https://www.youtube.com/playlist?list=PLXUa4YQQiwqifS_Qp-rZDFd-aMRvBPjzl Kritter Klub- Club for Critter Lovers Looking for some critter stories?

Vedeli ste, že kone dokážu byť takými dobrými hercami?