Lucie Bílá v plavkách: Na svoj vek vyzerá úžasne!

Lucie Bílá (53) už nejaký ten piatok tvorí pár s Radkom Filipim (36), ktorý sa nedávno stal majstrom sveta v benchpresse. Po tejto radostnej správe Lucie neudržala svoje emócie na uzde a rozplakala sa. Radek jej to na diaľku oznámil cez telefón, keďže s ním nemohla odcestovať na majstrovstvá do Brazílie kvôli pracovným povinnostiam.

No ešte v septembri tohto roku párik spoločne strávil dovolenku v Chorvátsku ako zaslúžený oddych. Na Instagrame tak pre svojich fanúšikov obaja zaľúbenci pridávali rôzne fotky. Medzi nimi bola aj zmyselná fotka Lucie v čiernych čipkovaných plavkách. Pri pohľade na jej postavu by ste jej ani netipovali 53 rokov! 

Musíme uznať, že Lucie má vedľa seba chlapa, ktorý sa o seba stará a ona sa jednoznačne nezanedbáva a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lucie Bílá v plavkách: Na svoj vek vyzerá úžasne!”