Lucie Bílá v plavkách: Na svoj vek vyzerá úžasne!

Lucie Bílá (53) už nejaký ten piatok tvorí pár s Radkom Filipim (36), ktorý sa nedávno stal majstrom sveta v benchpresse. Po tejto radostnej správe Lucie neudržala svoje emócie na uzde a rozplakala sa. Radek jej to na diaľku oznámil cez telefón, keďže s ním nemohla odcestovať na majstrovstvá do Brazílie kvôli pracovným povinnostiam.

Krásný pozdrav z prázdnin. ♥️ #laska @luciebila #dovolena

11.2k Likes, 126 Comments – Radek FILIPI (@radekfilipi) on Instagram: „Krásný pozdrav z prázdnin. ♥️ #laska @luciebila #dovolena“

No ešte v septembri tohto roku párik spoločne strávil dovolenku v Chorvátsku ako zaslúžený oddych. Na Instagrame tak pre svojich fanúšikov obaja zaľúbenci pridávali rôzne fotky. Medzi nimi bola aj zmyselná fotka Lucie v čiernych čipkovaných plavkách. Pri pohľade na jej postavu by ste jej ani netipovali 53 rokov! 

Protože chci, protože mohu..♥️ #laska @luciebila #dovolena

6,554 Likes, 105 Comments – Radek FILIPI (@radekfilipi) on Instagram: „Protože chci, protože mohu..♥️ #laska @luciebila #dovolena“

Musíme uznať, že Lucie má vedľa seba chlapa, ktorý sa o seba stará a ona sa jednoznačne nezanedbáva a vyzerá lepšie ako kedykoľvek predtým.