Lucie Bílá v šoku: Po správe od svojho partnera neudržala svoje emócie na uzde!

V posledných dňoch koluje po sociálnych sieťach video Lucie Bílej (53), ktorá sa rozplakala po telefonáte so svojim dlhoročným partnerom, Radkom Filipim (36). Aj keď si mnohí ľudia mysleli, že ide o rozchod (tí, ktorí si bez pozretia videa urobili vlastný záver) v skutočnosti jej Radek oznámil radostnú správu.

Nie je tajomstvom, že Radek je mladý pohľadný muž, ktorý sa o svoj vzhľad stará. Počas posledného roka na sebe poriadne “makal” aby sa mohol zúčastniť majstrovstiev sveta v benchpresse. Jeho milovaná partnerka mu však spoločnosť v Brazílii nerobila, keďže mala pracovné povinnosti. Preto jej Radek správu oznámil po telefóne.

Tá správa bola, že sa Radek získal titul majstra sveta! V tom čase na Lucie Bílá nachádzala v obci Otvovice, kde pripravovala charitatívny bazár. ,,Dievčatá, ten môj chlap vyhral!” vykríkla so slzami v očiach Lucie Bílá. ,,Som na teba veľmi pyšná, láska moja,” odkázala Lucie svojej láske.

Radkovi aj my srdečne gratulujeme k získaniu titulu majstra sveta a prajeme ešte veľa úspechov do budúcnosti!

 

Video si môžete pozrieť tu:

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Lucie Bílá v šoku: Po správe od svojho partnera neudržala svoje emócie na uzde!”