Najťažší účastník Extrémnych premien schudol neuveriteľných 107 kíl. Jeho život sa od základov zmenil.

Michal Gálet, posledný účastník populárnej reality šou Extrémne premeny, si vyslúžil titul najťažšieho súťažiaceho. Jeho hlavným cieľom však nebolo schudnúť, ale to, aby sa mohol konečne plnohodnotne venovať svojim dvom dcéram. Ich spoločne strávený čas obmedzovala jeho vysoká váha. Michal sa však zaťal a za rok dokázal nemožné – schudol neuveriteľných 107 kilogramov, čo je najviac zo všetkých z druhej série Extrémnych premien.

Najväčší výkon tretej série. Mišo schudol neuveriteľných 107 kíl!Zdroj: TV Markiza

Michal sa v minulosti venoval thajskému boxu, no kvôli vysokému číslu na váhe a obmedzeným pohybovým schopnostiam sa ho musel vzdať. Úbytok kíl mu však dovolil vrátiť sa k jeho koníčku, za čo je nesmierne vďačný. Michal tvrdí, že najvzácnejším darom je pre neho možnosť plnohodnotne stráveného času s jeho dcérami. Jeho vysoká váha ich dovtedy obmedzovala viac než dosť.

premena12B.jpgZdroj: TV Markiza

zdroj:tvmarkiza.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Najťažší účastník Extrémnych premien schudol neuveriteľných 107 kíl. Jeho život sa od základov zmenil.”