Porotcovia ČSMT boli ohromení: Len 11-ročný chlapec s vlastnou piesňou ich príjemne prekvapil svojim talentom

V minulej epizóde (3. 11.)  talentovej šou Československo má talent pred porotou zahviezdil len 11-ročný chlapec z Brna. Samuel Rychtar sa pred porotu postavil so svojou gitarou a zaspieval vlastnú pieseň „V čase“. Samuel už síce bol na rôznych súťažiach no tentokrát chcel skúsiť šťastie vo väčšej šou. Porota v zložení Jakub Prachař, Diana Mórová, Marta Jandová a „kat“ Jaro Slávik takéto vystúpenie nečakali.

 

Samotný Slávik Samuelovi odporučil túto pieseň nahrať a distribuovať do miestnych rádií. Porotcovia boli jeho vystúpením očarení a nešetrili ani slovami chvály na adresu mladého umelca. Ako priznal sám Samuel, k hudbe ho priviedli rodičia a má im byť za čo vďačný, keďže Samuel postúpil až do samotného finále šou. Posunuli ho tam moderátori šou, Lujza Garajová Schrameková a David Gránsky, ktorý stlačili „Zlatý buzzer“.

Pozrite si krásne vystúpenie brnenského Eda Sheerana:

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Porotcovia ČSMT boli ohromení: Len 11-ročný chlapec s vlastnou piesňou ich príjemne prekvapil svojim talentom”