Pozrite si celé video Zuzany Čaputovej v Inkognite: Maroš Kramár si pri hádaní nedával servítku pred ústa!

Minule sme Vás informovali o epizóde Inkognita, kde sa objavil predstaviteľ Otíka z filmu Vesničko má středisková. Nedávno relácia Inkognito lámala rekordy so svojou jubilejnou 300- epizódou, kde zahviezdila naša prezidentka, Zuzana Čaputová. Počas hádania tajného hosťa (Zuzana Čaputová) došlo k veľmi úsmevným situáciám no samotný Maroš Kramár na to išiel z hurta. 

Nemiestne vtipy alebo nevinný žart?

Na otázku od Mariána Čekovského “Je to živá bytosť?” zareagoval Kramár veľmi uštipačnými slovami: ”Podľa potlesku už dlho nebude.” Moderátor relácie Vlado Voštinár spolu s ostatnými “hádačmi” túto poznámku považoval za nemiestnu. No Kramár to odôvodnil tým, že ak je niekto mladý nemôže byť taký slávny, práve naopak, taký potlesk si zaslúži osobnosť, ktorá si kariéru buduje už dlhšie. Jozef Vajda nezabudol poznamenať to, ak tajným hosťom bude žena za tento výrok ho určite “zabije”.

Kramár s oplzlosťami neprestával

Neskôr sa dopracovali k informácii, že sa jedná o dámu a preto si mysleli, že možno ide o ich inkognitovskú kolegyňu, Zdenku Studenkovú. Vtedy Marošovi Kramárovi trochu spadol “hrebienok”. Neskôr z jeho úst vyšli ďalšie nemiestne poznámky, keď konštatoval, že tajná hosťka určite vyskočila z torty a potom ju z nej musia zlízať. “Nebude to nejaká opica zo zoologickej?” pokračoval Kramár, čo sa nepáčilo jeho “spoluhádačom”. V tomto momente chcel Vlado Voštinár reláciu ukončiť.

Budú ospravedlnenia stačiť?

Michal Hudák dostal ale nápad, či tajným hosťom nebude prezidentka Zuzana Čaputová čo zarazilo Kramára natoľko, že sa začal ospravedlňovať. “A ja som Vás aj volil,” snažil sa zachrániť situáciu Maroš Kramár. Po rozhodujúcej otázke od Hudáka sa Jozef Vajda ospravedlňoval za Kramárové poznámky: “Prepáčte za nášho kolegu.” Po odhalení sa Kramár išiel ešte raz ospravedlniť priamo k Čaputovej: “Nič sa nedeje,” povedala prezidentka so smiechom.

Hádači nemohli uveriť svojim očiam a spolu s obecenstvom darovali prezidentke standing ovation. Michal Hudák pochyboval a žartovne poznamenal či to nie je náhodou dvojníčka našej prezidentky. Na čo ho Kramár ubezpečil: “Bol som blízko je to ona.” V závere Zuzana Čaputová priznala, že má túto reláciu rada a sleduje ju aj so svojimi dcérami.

 

Video si môžete pozrieť tu:

https://www.facebook.com/tvjoj/videos/550572849107191/?type=2&theater

 

Čo si myslíte o žartíkoch Maroša Kramára? Bolo to podľa Váš cez čiaru?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite si celé video Zuzany Čaputovej v Inkognite: Maroš Kramár si pri hádaní nedával servítku pred ústa!”