Pondelkové Inkognito lámalo rekordy v sledovanosti. Reláciu s prezidentkou sledovalo vyše milióna divákov!

V zábavnej šou Inkognito sa prednedávnom objavil legendárny herec z filmu Vesničko má středisková. No pondelková (11. 11.) jubilejná 300. epizóda lámala rekordy v sledovanosti! Za 16 rokov čo šou Inkognito vysiela TV Joj, jej včerajšia epizóda zaznamenala historicky najväčšie rekordy vo všetkých cieľových skupinách.

Celková sledovanosť epizódy sa vyštverala na 898 000 divákov. No v segmente, kde zahviezdila ako hosť prezidentka Čaputová prilákalo až 1 053 000 divákov, ktorí mali viac ako 12 rokov. Percentuálne bola sledovanosť na úrovni 19,3% a celkový podiel na trhu predstavoval až 39,4% čo sa týka univerzálneho publika. Tieto čísla predstavujú tohtoročný najvyšší výkon čo sa týka komerčných programov vysielaných v slovenskej televízii.

Aj keď Inkognito zabodovalo aj u univerzálneho publika, v sledovanosti viedli ženy. Pričom sledovanosť v cieľovej skupine od 45 do 54 rokov bola u žien 23,1%. Vysoké percentá ukazovala aj cieľová skupina diváčok 12+ rokov, kde percentuálna miera sledovanosti dosiahla 20,7%.

Pozerali ste túto epizódu aj Vy?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pondelkové Inkognito lámalo rekordy v sledovanosti. Reláciu s prezidentkou sledovalo vyše milióna divákov!”