Ruská mafia na Slovensku: Takto si podali kradnutie triednej knihy študenti košického gymnázia

Nedávno sme Vám priniesli článok o kradnutí triednej knihy v podaní študentov z Vrbového. Tí si o triednu knihu zasúťažili s triednou učiteľkou v štýle Rýchlo a zbesilo. Študenti z Gymnázia Park Mládeže 5 v Košiciach, kradnutie triednej knihy prispôsobili štýlu ruskej mafie. Nechýbali kožuchy, peniaze, hazard ani ruská hudba v pozadí. Nátačalo sa dokonca aj vo vojenskom lietadle.

 

Študenti “uniesli” syna triednej učiteľky, ktorá bola na pracovnej ceste v Rusku. Výkupným nebolo nič iné ako triedna kniha, v ich prípade teda heslo od elektronickej triednej knihy. Triedna učiteľka neváhala ani sekundu a so svojou “bandou” sa vydali na späť na Slovensko aby oslobodila svojho syna. Ak ste videli podľa Vás lepšie kradnutie triednej knihy neváhajte video pridať do komentárov.

 

 

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Ruská mafia na Slovensku: Takto si podali kradnutie triednej knihy študenti košického gymnázia”