Tento výrok pobúril celé Slovensko: Jankovská sa sťažovala, že z 2500 eur sa nedá vyžiť

Komunikácie z Kočnerovej Threemy boli zverejnené pri čítaní počas procesu kauzy zmenky. Po ich zverejnení sa aj Monika Jankovská ocitla vo víre škandálov. No jedno z jej vyjadrení, z ktorým sa zdôverila práve Kočnerovi pobúrilo celé Slovensko. Na Slovensku je mnoho ľudí, ktorí žijú od výplaty k výplate a na krku majú kvôli tomu nejeden úver.

 

Sama Jankovská sa začiatku svojej kariéry bola za ochranu chudobných ľudí a ľudí v nepriaznivých situáciách a taktiež za ochranu týraných žien. No kvôli slovám, ktoré napísala Kočnerovi Slovákom vrie krv v žilách.  “Z platu 2 500 € sa nedá vyžiť s dvomi dospelými deťmi,” zdôverila sa Kočnerovi.

 

Several Euro Banknotes in Louis Vuitton Wallet

Zdroj: pexels.com

 

Reakcie nenechali na seba dlho čakať a napríklad taká Iveta odkázala Jankovskej toto: “Bože, to je nenormálne, s 2.500 eurami nemôže vyžiť, nech jej dajú 400-500 eur a potom uvidí a malé deti k tomu.” Pridala sa k nej aj Anna s komentárom: “A čo má povedať človek čo, má príjem do 400 €? Treba jej dať minimálnu mzdu.” Lucia kritizovala aj to, že Jankovská stále dostáva mzdu aj po zbavení funkcie: “Ja sa čudujem, že ju úplne nezbavili funkcie. Ona ešte berie plat od 600 do 900 € za ničnerobenie, to čo už je!!!

 

 

zdroj: titulnej fotky  Parlamentné Listy

zdroj: hitky.sk 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Tento výrok pobúril celé Slovensko: Jankovská sa sťažovala, že z 2500 eur sa nedá vyžiť”