Tento výrok pobúril celé Slovensko: Jankovská sa sťažovala, že z 2500 eur sa nedá vyžiť

Komunikácie z Kočnerovej Threemy boli zverejnené pri čítaní počas procesu kauzy zmenky. Po ich zverejnení sa aj Monika Jankovská ocitla vo víre škandálov. No jedno z jej vyjadrení, z ktorým sa zdôverila práve Kočnerovi pobúrilo celé Slovensko. Na Slovensku je mnoho ľudí, ktorí žijú od výplaty k výplate a na krku majú kvôli tomu nejeden úver.

 

Sama Jankovská sa začiatku svojej kariéry bola za ochranu chudobných ľudí a ľudí v nepriaznivých situáciách a taktiež za ochranu týraných žien. No kvôli slovám, ktoré napísala Kočnerovi Slovákom vrie krv v žilách.  “Z platu 2 500 € sa nedá vyžiť s dvomi dospelými deťmi,” zdôverila sa Kočnerovi.

 

Several Euro Banknotes in Louis Vuitton Wallet

Zdroj: pexels.com

 

Reakcie nenechali na seba dlho čakať a napríklad taká Iveta odkázala Jankovskej toto: “Bože, to je nenormálne, s 2.500 eurami nemôže vyžiť, nech jej dajú 400-500 eur a potom uvidí a malé deti k tomu.” Pridala sa k nej aj Anna s komentárom: “A čo má povedať človek čo, má príjem do 400 €? Treba jej dať minimálnu mzdu.” Lucia kritizovala aj to, že Jankovská stále dostáva mzdu aj po zbavení funkcie: “Ja sa čudujem, že ju úplne nezbavili funkcie. Ona ešte berie plat od 600 do 900 € za ničnerobenie, to čo už je!!!

 

 

zdroj: titulnej fotky  Parlamentné Listy

zdroj: hitky.sk