V tejto farbe na vlasy budete vyzerať neodolateľne. Populárny trend je späť!

Príchod nového ročného obdobia sa bezpochyby spája so zmenou šatníka, či zmenou farby vlasov. Zmente svoj štýl a žiarte počas chladných jesenných dní kdekoľvek prídete.

Ak sa vyberiete s partiou známych na vianočné trhy, či ak budete ležať pri krbe zabalení do deky s červeným vínom v ruke, určite sa budete chcieť cítiť a vyzerať lepšie ako kedykoľvek predtým. Ak sa vám farba a vôňa punču z vianočných trhov, či červeného vína páči, môžete sa tešiť, pretože takýto odtieň farby si môžete dať už aj na vlasy. Vínovo červená farba na vlasy je hitom tejto jesene a zimy.

Trendy sa opakujú a vy si určite pamätáte, že takéto farba bola hitom rovnakého ročného obdobia aj pred niekoľkými rokmi. Je však otázne, či sa tento trend vrátil, alebo len stále pretrváva. Tento odtieň červenej sa nazýva Mulled Wine a je výsledkom kombinácie bordovej, farby pomaranča a škorice – farieb, ktoré sú s Vianocami spojené.

Vystúpte z davu a skúste farbu na vlasy, s ktorou očaríte nie len svojho manžela.

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V tejto farbe na vlasy budete vyzerať neodolateľne. Populárny trend je späť!”