Žena, ktorej kaderník ostrihal vlasy na polovicu ich dĺžky, urobila poriadnu scénu

Turci sú odjakživa známi svojim talentom v oblasti kaderníckych služieb. Svoj talent prezentujú v talentovej televíznej šou „Si môj kaderník“, ktorú sleduje takmer celá krajina. Nedávno sa tam však vyskytla dráma, ktorú nikto nečakal. Video s touto scénou videlo už viac ako 12 miliónov ľudí.

Bilal Agin je kaderník, ktorý vo videu predvádza svoje umenie na modelke, ktorá netuší, čo chce urobiť s jej vlasmi. Kaderník sa s jej vlasmi plánoval zapojiť do projektu „Let My Hair Be Your Hair“. Princípom projektu je darovať vlasy deťom s onkologickým ochorením. Tento ušľachtilý čin však mal jeden problém. Kaderník svoju modelku neoboznámil s jeho plánmi a tak nečakala, že jej odstrihne viac ako 30 centimetrov jej kvalitných hustých vlasov. Modelka čakala pár-centimetrové podstrihnutie.

Jej reakciu na obrovské skrátenie dĺžky vlasov videlo viac ako 12 miliónov ľudí. Pozrite si ju aj vy:

Bilal’in modeli fenalaştı!

Kuaförüm Sensin YouTube Kanalına Abone Ol → http://showtv.tv/Q8N3cp Kuaförüm Sensin 124. Bölümünde; Kuaför Bilal Ağın, modeli İlayda’nın saçını „Saçım Saçın Olsun“ projesine destek olmak için 30 cm olarak kesmek istedi. İlayda ise bu fikre başta olumlu baksa da daha sonra istemedi. Kesimi yarıda bırakıp yerinden kalkan İlayda, Gözde Kansu’nun yanından geçerken fenalaşıp yere yığıldı.

Obrovský šok

Modelka si jej dlhé vlasy pestovala dlhé roky a mala k nimi silný citový vzťah. Modelka sa po tom, čo uvidela dĺžku jej nových vlasov nervovo zrútila. Odpadla do rúk asistentov kaderníka.

Niektorí diváci s modelkou súcitia a dobre vedia, že vlasy sú korunou krásy, no podľa nich urobil chybu kaderník, ktorý jej mal oznámiť, čo s jej vlasmi chystá, a aj ona, ktorá sa do tejto šou prihlásila. Čo si myslíte o tom, ako sa kaderník zachoval?