5 znamení, u ktorých intuícia pracuje na maximum

Šiesty zmysel má každý z nás. Ale u niektorých znameniach zverokruhu je vyvinutý o niečo lepšie. Sú schopní predpovedať priebeh udalostí a majú dobrý odhad na ľudí. Inokedy nechápu, prečo musia robiť isté veci. Ale vnútorný hlas im vždy napovie, ako sa majú správne rozhodnúť.

Toto je 5 znamení zverokruhu, ktorých intuícia neprestane nikdy udivovať:

  1. Blíženci

Sú to veľmi spoločenskí ľudia. Ich talent však spočíva v tom, že presne vedia, čo majú v danej situácii povedať a čo majú robiť. Blíženci vždy využívajú svoju intuíciu na zapôsobenie na ostatných. A presne to aj robia!

  1. Rak

Sila predstaviteľov tohto znamenia tkvie v emóciách. Majú rozvinutý pocit empatie. Preto dobre rozumejú pocitom druhých bez slov a vysvetlení. Títo ľudia sú skvelí priatelia. Vedia, kedy majú držať jazyk za zubami a kedy nechať milovaného človeka radšej osamote. Ich intuícia im tiež neraz pomáha v  profesionálnom živote.

  1. Panna

Panny sa od ostatných líšia tým, že sú veľmi pozorné. Ide o hotového Sherlocka Holmesa. Všimnú si všetky detaily a veci, ktorým ani nemusíte venovať pozornosť. Toto znamenie sa vždy pokúša analyzovať akúkoľvek situáciu vo svojom živote. Okrem toho, intuícia im poskytuje užitočné tipy na riešenie problémov.

 

  1. Škorpión

Škorpión je akýmsi detektorom klamstiev. V ľuďoch sa vyzná pomerne dobre. Ak niekto klame, Škorpión to zistí. Je to akoby videl do vášho vnútra. Preto by ste sa nimi nemali zahrávať a nosiť masky.

 

  1. Váhy

Ide o ľudí, ktorí vedia, že disponujú vyvinutejšou intuíciou a neboja sa ju využiť. Svet nerozdeľujú na čierny a biely. Dobre poznajú všestrannú povahu tohto sveta. Váhy veria aj v to, čo nie je nemožné vidieť očami. Vrátane vnútorného hlasu. Ich vlastná intuícia ich často varuje pred možnými chybami.

A čo vy? Máte dobrú intuíciu?