Manžel zo seba urobil „stoličku“ pre svoju manželku, aby si mohla aspoň trochu odpočinúť. Ľudia jej nevenovali žiadnu pozornosť

Ak je vaša manželka tehotná a na nemocničnej chodbe nie sú prázdne miesta na sedenie, vašou úlohou je poskytnúť jej všetky dostupné možnosti na dosiahnutie pohodlia. Takéto niečo sa nedávno stalo jednému obyvateľovi Číny.

Na jednom z čínskych webov sa objavilo video, ktoré sa okamžite stalo hitom. Polícia zverejnila na internete video, na ktorom unavená žena nemohla nájsť v čakárni miesto na sedenie. Potrebovala si len sadnúť, pretože mala stŕpnuté nohy, nakoľko bola v neskorom štádiu tehotenstva.

Jej manžel si sadol na podlahu do tureckého sedu, aby ho mohla použiť ako stoličku.

Nikto z ľudí, ktorí tam sedeli, jej neuvoľnili miesto. Ďalší návštevníci nemocnice, nielen ženy, ale aj muži, si pokojne čítali časopisy alebo prezerali na sociálne siete do svojich mobilných telefónov.

Tehotná žena tak nemala inú možnosť, než si sadnúť na chrbát svojho manžela. Jej manžel jej podal fľašu vody, aby nebola smädná. To všetko sa stalo v meste Hegan, v provincii Chej-lung-ťiang, ktorá sa nachádza na severovýchode Číny.

Pozrite si toto video:

Heroic Husband Become Human chair For Pregnant Wife | Oneindia Malayalam

A selfless husband in China has gone viral after video footage emerged, showing him offering up his back as a chair for his heavily pregnant wife. ഗർഭിണിയായ ഭാര്യയെ തന്റെ ചുമലിലേറ്റി കൊണ്ടുപോകുന്ന ഭർത്താവ് Oneindia Malayalam Subscribe to Oneindia Malayalam Channel for latest updates on News and Current Affairs videos.

A čo by ste urobili vy na mieste manžela?