Manžel zo seba urobil „stoličku“ pre svoju manželku, aby si mohla aspoň trochu odpočinúť. Ľudia jej nevenovali žiadnu pozornosť

Ak je vaša manželka tehotná a na nemocničnej chodbe nie sú prázdne miesta na sedenie, vašou úlohou je poskytnúť jej všetky dostupné možnosti na dosiahnutie pohodlia. Takéto niečo sa nedávno stalo jednému obyvateľovi Číny.

Na jednom z čínskych webov sa objavilo video, ktoré sa okamžite stalo hitom. Polícia zverejnila na internete video, na ktorom unavená žena nemohla nájsť v čakárni miesto na sedenie. Potrebovala si len sadnúť, pretože mala stŕpnuté nohy, nakoľko bola v neskorom štádiu tehotenstva.

Jej manžel si sadol na podlahu do tureckého sedu, aby ho mohla použiť ako stoličku.

Nikto z ľudí, ktorí tam sedeli, jej neuvoľnili miesto. Ďalší návštevníci nemocnice, nielen ženy, ale aj muži, si pokojne čítali časopisy alebo prezerali na sociálne siete do svojich mobilných telefónov.

Tehotná žena tak nemala inú možnosť, než si sadnúť na chrbát svojho manžela. Jej manžel jej podal fľašu vody, aby nebola smädná. To všetko sa stalo v meste Hegan, v provincii Chej-lung-ťiang, ktorá sa nachádza na severovýchode Číny.

Pozrite si toto video:

A čo by ste urobili vy na mieste manžela?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Manžel zo seba urobil „stoličku“ pre svoju manželku, aby si mohla aspoň trochu odpočinúť. Ľudia jej nevenovali žiadnu pozornosť”