Mužovi z auta ukradli pol milióna eur. Mal ho v hotovosti v taškách počas toho, ako menil defekt

V našom hlavnom meste sa tento týždeň stala neuveriteľná udalosť! Mužovi z auta ukradli 537-tisíc eur. Táto podivuhodná krádež sa stala blízko obchodného centra na Zlatých pieskoch.

O prípade informovala Polícia Slovenskej republiky, ktorá okrem krátkej správy zverejnila video, zachytavajúce celú krádež. Bizardná nepríjemná udalosť sa stala mužovi, ktorý je majiteľom auta Opel Astra. Vysokú hotovosť v bankovkach prenášal v taškách vo svojom aute. Peniaze mu zmizli počas toho, ako si na parkovisku vymieňal koleso, na ktorom dostal defekt.

Aj napriek tomu, že nie je jasné, prečo mal muž tak vysokú hotovosť v taškách v aute, Polícia Slovenskej republiky prosí o spoluprácu vodičov, ktorí sa 4.12.2019 počas obeda, v čase medzi 11:00 a 12:30 nachádzali v okolí Studenej ulice.

Ak ste tam v tom čase boli a v aute máte autokameru, záznam z nej pošlite policajnému zboru. Táto krádež je záhadnou aj v tom, ako páchateľ vedel, že má krádnuť práve v tomto aute – jedna z teórií je, že majiteľa auta a peňazí poznal.

https://www.facebook.com/watch/?v=582076419300194

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mužovi z auta ukradli pol milióna eur. Mal ho v hotovosti v taškách počas toho, ako menil defekt”