Neodolateľná prezidentka! Aj takto nazývajú Zuzanu Čaputovú v týchto šatách. Vyzerá v nich ako mladica

Naša prvá ženská prezidentka, Zuzana Čaputová, môže byť príkladom pre všetky ženy. Je vždy upravená, pôsobí noblesne, diplomaticky a veľmi šarmantne.

Ked‘ začne hovoriť, všetkým padá sánka nad tým, aký má prehľad a ako dokáže riešiť spoločenské problémy. Naša prvá prezidentka je však často posudzovaná podľa toho, čo má oblečené. Tým, že je žena, nestačí jej vlastniť len pár oblekov, musí vyzerať dokonalo na každom jednom stretnutí a preto je jej šatník zaplnený mnohými šatami.

Za Zuzanu Čaputovú sa hanbiť naozaj nemusíme.

Pri prezidentoch si nikto nevšíma, čo majú oblečené, pretože obleky vyzerajú dobre vždy a nikto si ani len nevšimne, či je nový, alebo či ho na sebe už niekde mal. Dámy prezidentky to majú ťažšie, pretože šaty si zapamätá snád‘ každý, nehovoriac o ženách. Tie si ich všímaju veľmi podrobne. Pripravili sme si pre vás výber najlepších outfitov našej prezidentky, ktorými sa môžete inšpirovať aj vy.

Ako si môžete všimnúť na takmer každom outfite, vždy je na ňom niečo výrazné, čo vás ihned‘ zaujme. Na fotografii vyššie je to napríklad výrazný žltý opasok, ktorý dokonalo spojil jednoduchý čierny outfit. Pani prezidentka vyzerá naozaj výborne. Okrem farebných prvkov miluje folklór a častokrát sa ľudové ornamenty nachádzajú aj na jej šatách, či kabátoch.

 

Ak ste na Instagrame, nezabudnite sledovať profil, ktorý zverejňuje outfity Zuzany Čaputovej. Profil sa volá zuzanacaputova.style a zaručene stojí za to!

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Neodolateľná prezidentka! Aj takto nazývajú Zuzanu Čaputovú v týchto šatách. Vyzerá v nich ako mladica”