Podľa Sloveniek je mužom snov Viktor Vincze. Adele napísal dojímavé vyznanie

V dnešnej dobe nie je nič neobvyklé ak pár tvoria ľudia s 20 ročným vekovým rozdielom, alebo ak tvoria pár ľudia, na ktorých by ste to vôbec nepovedali. Koniec koncov, hlavné je, že sú spolu spokojní a ich vzťah by nemenili za nič.

Aj v začiatkoch vzťahu Adely Vinczeovej a Viktora Vinczeho ľudia pochybovali o tom, že im to vydrží, no pravdu nemali. Adela a Viktor spolu tvoria pár už niekoľko rokov a klape im tak ako málokomu. Je na nich vidieť, že sú spolu šťastní a svoju lásku dokonca oficiálne spečatili aj svadbou. Viktor požiadal Aledu o ruku v rannej šou televízie Markíza v Teleráne, čo bolo pre všetkých obrovské prekvapenie. Mnoho jeho fanúšikov sa ho však doteraz pýta, ako je možné, že sa im tak darí ked‘ je Adela úspešnejšia a lepšie zarábajúca. Pred pár dňami zverejnil príspevok, v ktorom všetko vysvetľuje.

Viktor v príspevku napísal:

„Často dostávam otázky, ako to ako muž zvládam, že mám vedľa seba slávnejšiu, úspešnejšiu aj lepšie zarábajúcu ženu. Odpoveď je, jednoducho. Milujem ju. Láska je čisté nadpozemské spojenie medzi dvomi dušami, ktoré sa stretli v jednom časopriestore. Nech sú akejkoľvek rasy, akéhokoľvek výzoru, akéhokoľvek veku, akéhokoľvek povolania. Láska podľa mňa neobsahuje pojmy sláva a úspech.

Tie vytvorila ľudská myseľ. Láska nie je súťažou o to, kto viac zarobí. Láska vlastne vôbec nie je súťažou. Ak áno, tak to nie je láska. Podvečer moderovala akciu v mojej rodnej Šali a ja som bol opäť dojatý tým, aká je dobrá. Tí, čo ma poznajú vedia, ako rád stojím na javisku. Keď ale Adelka pracuje, chcem len sedieť v publiku. Tlieskať a byť na ňu hrdý. Som fanúšikom úspešnej ženy, ktorú milujem. A neoberá ma to o pocit, že som chlap.“ 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Podľa Sloveniek je mužom snov Viktor Vincze. Adele napísal dojímavé vyznanie”