Pokračovanie legendárnej Perinbaby si budete môcť v televízii pozrieť už budúce Vianoce!

Vianoce sú už za rohom a k tým patria aj tradičné Vianočné rozprávky. Niektorí však nedajú dopustiť ani na zahraničnú klasiku s filmom Sám doma. No z tých tradičnejších, slovenských spracovaní, jednoznačne boduje Popoluška a Perinbaba. A práve Perinbaba sa dočká svojho pokračovanie, ktoré má opäť pod taktovkou nikto iný ako Juraj Jakubisko.

Slovenský Fellini je známy po celom svete aj inými počinmi akými sú napríklad film Bathory, Tisícročná včela či Nevera po slovensky. Dej pokračovania bude zameraný na syna Alžbety a Jakuba, ktorému dali meno Tomáš. Toho si zahrá pre niekoho známy pre niekoho neznámy slovenský youtuber Lukáš Frlajs. Ten bude v príbehu rozprávky putovať svetom za zámerom hľadania lásky.

Vďaka špeciálnym efektom Perinbaba ožila

Vďaka špeciálnym efektom bol Juraj Jakubisko schopný navrátiť Perinbabe tvár herečky Giulietty Masiny. „Trochu sa bojím, či už toho nie je veľa. Dávame tam toľko fantázie, že mám pocit, že sa musím začať mierniť. Človek, keď môže, si potom začne strašne vymýšľať,” priznal sa sám režisér, Juraj Jakubisko. Jakubisko do rozprávky obsadil aj iné známe mená ako sú napríklad René Štúr, Ivan Romančík či Klára Cibulková alebo Sabina Skalická, ktorá si zahrá mladú zubatú. Jakubisko taktiež priznáva, že vo výbere jednoznačne nerozhodovala sláva pripisovaná menám hercov ale práv ich osobité charaktery.

Do kín sa Perinbaba a dva svety dostane už vo februári 2020 a svoju televíznu premiéru bude mať na Vianoce budúceho roku.

Tešíte sa na pokračovanie Perinbaby? Ktorá Vianočná rozprávka alebo film je Váš najobľúbenejší?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pokračovanie legendárnej Perinbaby si budete môcť v televízii pozrieť už budúce Vianoce!”