Pozrite si radostnú reakciu dievčatka, ktoré prvykrát počulo hlas svojich rodičov

Portál Unilad zverejnil príbeh len štvormesašného dievčatka, ktoré si prvykrát vypočulo hlas svojej mamy. Dievčatko sa narodilo takmer s celkovou stratou sluchu a tak potrebovalo načúvací prístroj, ktorý dostalo ihned‘ ako to bolo možné.

Ak ste mali v práci zlý deň, alebo si jednoducho potrebujete zlepšiť deň bez akéhokoľvek dôvodu, odporúčame vám pozrieť si video dievčatka, ktoré zverejnila jeho mamička na sociálnej sieti Twitter.

Watch the moment a baby’s hearing aids are turned on

In a viral clip shared by her father, severely deaf Georgina Addison is seen waving and smiling as she is able to hear her parents‘ voices. Her father, Paul, told Sky News it is „absolutely delightful“ when her hearing aids are turned on in the morning.

Georgina Louise, mamička tohoto rozkošného bábätka, sa vo videu prihovára: „Dobre, práve sme zapli počúvanie. Povieme všetkým ahoj? Môžeš povedať, ahoj?“ Bábätko sa takmer okamžite rozkričí a radostne sa usmieva sa. Georgine povedala: „Ach, wow, to je naozaj veľmi hlasné ahoj.“ Video bábätka sa stalo virálnym a ľudia na neho reagujú s veľmi milými slovami ako napríklad: „Život je neuveriteľne vzácny. Aká krásna dcéra, máte šťastie a vlastne všetci by sme si mali uvedomiť, aké máme šťastie.“

Paul Addison on Twitter

An amazing global reaction to baby Gigi – thank you all again. We promise to keep you posted as she grows 😊

Aj napriek tomu, že dievčatko menom Gigi má obmedzený sluch aj napriek načúvaciemu prístroju, jej život sa od toho momentu diametrálne zmenil. Jej rodičia, 33-ročná Louise a jej partner 32-ročný Paul, sa z jej pokrokov tešia každý jedeň deň. Lekári stále testujú, ako by jej mohli prinavrátiť sluch.

New York Post on Twitter

Baby squeals with happiness when parents turn on hearing aids https://t.co/BS40hPO5Uh