Psíkovi sa zastavilo srdce po tom, ako vonku začali búchať petardy. Zomrel v náručí svojho majiteľa

Pyrotechnika môže spôsobiť, že vaši domáci miláčikovia pociťujú strach, úzkosť, zmätok a v extrémnejších prípadoch dokážu spôsobiť aj ich úmrtie.

Na sociálnych sieťach sa objavili fotografie mladého muža, ktorý objímal svojho mŕtveho psa.

Volal sa Magui a aj napriek jeho pokročilému veku sa stále bál ohňostroja.

Minulý víkend v argentínskom meste Esquel sa počas festivalu spustil obrovský ohňostroj, ktorý Maguia vystrašil natoľko, že zomrel na zástavu srdca.

V meste nebol žiadny veterinár, ktorý by mu pomohol.

Keď si majiteľ uvedomil, že nastali posledné sekundy jeho života, ľahol si vedľa neho a obíjmal ho dovtedy, až kým nezomrel.

Na Facebooku zverejnila matka mladého muža svoje rozhorčený príspevok:

„Bolo to naše najobľúbenejšie zviera! Volal sa Magui a zomrel. Zatiaľ čo ostatní sa bavili a púšťali ohňostroj do neba, on bol vydesený. Zavolali sme do veterinárnych nemocníc, ale nikto nám nepomohol. Pes zomrel v náručí môjho syna, prosil ma, aby som zavolala niekoho, kto by mu pomohol. Je to pre nás veľmi bolestivé, pretože člen našej rodiny odišiel a my sme nedokázali nič urobiť!“

Ako sú na tom vaši domáci miláčikovia?  Boja sa pyrotechniky?

 

zdroj: https://noticieros.televisa.com/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Psíkovi sa zastavilo srdce po tom, ako vonku začali búchať petardy. Zomrel v náručí svojho majiteľa”