S týmto receptom sa kašľa zbavíte za menej ako jeden deň!

Ak vás kašeľ trápi niekoľkokrát do roka a nemôžete sa ho zbaviť dlhé týždne, vyskúšajte recept, ktorý zaručene funguje. Kašeľ netrápi len dospelých, znepríjemniť vie bežné dni aj deťom, ktoré su počas choroby nespokojné, ťažko zaspávajú a vstávajú zahlienené. Prinášame vám jednoduchý recept, po ktorom sa kašľa zbavíte za menej ako jeden deň.

Nie je kašeľ ako kašeľ.

Niekedy nepomôžu ani voľnopredajné lieky, či lieky na predpis od lekára. Zbaviť sa kašľa niekedy trvá celé týždne a vy si už určite neviete dať rady. Najnepríjemnejšie je, ak kašeľ trápi vaše deti, ktorým ste doma naordinovali všetko dostupné a skúsili ste aj domáce recepty, ktoré taktiež nezaberajú vždy tak, ako by sme si priali.

My sme si pre vás pripravili recept, ktorý odporúča desať z desiatich mamičiek. Jeho príprava je veľmi jednoduchá, pretože naň potrebujete len cukor a pivo.

POSTUP

Ako základ budete potrebovať 150 gramov kryštálového cukru, ktorý roztopíme v hrnci. Po pár minútach z neho vznikne karamel. Do karamelu prilejete presne pol litra piva, avšak musíte dávať pozor na to, aby sa vám táto zmes z hrnca nezačala liať, pretože z nej vznikne poriadne veľa peny.

Zvyšný neroztopený karamel prilepený na dno hrnca sa ešte počas varenia rozpustí, nemusíte sa báť, že niečo robíte zle. Následne zmes varte dovtedy, kým nemá konzistenciu podobnú medu. Vychladnutú zmes môžete preliať do sklenej nádoby.

Ak sa obávate zbytkového alkoholu v sirupe, nemusíte sa báť, pretože sa všetok alkohol počas dlhého varenia vyparil. Ak má teda vaše dieťa kašeľ, podávajte mu jednu čajovú lyžičku denne. Ak kašlete vy, alebo iný dospelý človek, sirup si dávkujte po jednej polievkovej lyžici. Postačí, ak sirup budete brať len dovtedy, kým neprestanete kašľať.

Tento recept zaručene funguje, pretože sme ho vyskúšali na vlastnej koži. Okrem bežného kašľa pomohol aj na večerné záchvaty , ktoré sa opakovali každý deň. Každý deň sa jeho intenzita zmierňovala až nakoniec úplne zmizol.

Zdroj: vysetrenie.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “S týmto receptom sa kašľa zbavíte za menej ako jeden deň!”