Speváčka Monika Bagárová je tehotná! Zverejnila fotografiu ultrazvuku

Monika Bagárová, talentovaná česká speváčka si tak ako väčšina Čechov a Slovákov užíva tieto krásne vianočné sviatky v kruhu rodiny. Vianoce tohoto roku sú však pre ňu o niečo výnimočnejšie. S priateľom Makhmudom Muradovom, bojovníkom MMA, zverejnila fotografiu, na ktorej držia snímok z ultrazvuku. Monika čaká bábätko! 

Túto radostnú novinu prezradila len pred niekoľkými hodinami prostredníctvom sociálnej siete Instagram. K príspevku napísala:

„Moji ♥️ 10 let jste tu se mnou, jste součástí mého života a já si vaší přízně neuvěřitelně vážím. Proto, jsem se nesmírně těšila, až se s vámi budu moct podělit o to nejkrásnější v mém životě.
Budu MÁMA !!!!!!!!! 🥳♥️🤰🏽♥️🧸🎈“

V príspevku sa poďakovala svojim fanúšikom za 10 ročnú podporu. Práve to bol jeden z dôvodov, prečo sa na zdieľanie svojho tehotenstva takto tešila. Monika taktiež prezradila, že toto sú prvé Vianoce, ktoré trávia u nej doma spolu s priateľom.

Zdroj: instagram

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Speváčka Monika Bagárová je tehotná! Zverejnila fotografiu ultrazvuku”