Speváčka Monika Bagárová je tehotná! Zverejnila fotografiu ultrazvuku

Monika Bagárová, talentovaná česká speváčka si tak ako väčšina Čechov a Slovákov užíva tieto krásne vianočné sviatky v kruhu rodiny. Vianoce tohoto roku sú však pre ňu o niečo výnimočnejšie. S priateľom Makhmudom Muradovom, bojovníkom MMA, zverejnila fotografiu, na ktorej držia snímok z ultrazvuku. Monika čaká bábätko! 

Túto radostnú novinu prezradila len pred niekoľkými hodinami prostredníctvom sociálnej siete Instagram. K príspevku napísala:

„Moji ♥️ 10 let jste tu se mnou, jste součástí mého života a já si vaší přízně neuvěřitelně vážím. Proto, jsem se nesmírně těšila, až se s vámi budu moct podělit o to nejkrásnější v mém životě.
Budu MÁMA !!!!!!!!! 🥳♥️🤰🏽♥️🧸🎈“

V príspevku sa poďakovala svojim fanúšikom za 10 ročnú podporu. Práve to bol jeden z dôvodov, prečo sa na zdieľanie svojho tehotenstva takto tešila. Monika taktiež prezradila, že toto sú prvé Vianoce, ktoré trávia u nej doma spolu s priateľom.

Moji ♥️ 10 let jste tu se mnou, jste součástí mého života a já si vaší přízně neuvěřitelně vážím. Proto, jsem se nesmírně těšila, až se s vámi budu moct podělit o to nejkrásnější v mém životě. Budu MÁMA !!!!!!!!! 🥳♥️🤰🏽♥️🧸🎈 We’re Blessed @makhmud_muradov ♥️ #thankugod

131k Likes, 3,637 Comments – Monika Bagárová (@bagarovamonika) on Instagram: „Moji ♥️ 10 let jste tu se mnou, jste součástí mého života a já si vaší přízně neuvěřitelně vážím….“

Zdroj: instagram