Svet plný bizarností: Bodybuilder sa chce oženiť so svojou sexuálnou bábikou!

Áno, čítate správne. Yuri Tolochko, Kazašský herec a bodybuilder, si za ženu chce vziať svoju umelú partnerku Margo, s ktorou sú spolu už 8 mesiacov. Všetko to prezradil v ruskej humornej relácii s názvom “Comedy Club” no prizvukoval, že ich vzťah je reálny a Margo si chce vziať.

Miluje ju aj napriek hádkam

Yuri pre tamojšie noviny prezradil aj niektoré detaily ich vzťahu. Síce sú spolu len 8 mesiacov, niekedy sa “hádajú” no aj napriek tomu je Yuri presvedčený o tom, že Margo bude jeho manželka. Prezradil aj to, že Margo podstúpila plastické operácie (áno, z reálnymi plastickými chirugrmi). “Keď som ukázal jej fotku svetu, spustila sa vlna kritiky a potom sa u nej [Margo] vyvinuli isté komplexy tak sme sa rozhodli práve pre plastickú operáciu. Dosť sa zmenila. Zo začiatku to bolo ťažké prijať no neskôr som si na to zvykol. Všetko sa uskutočnilo na reálnej klinike s reálnimi doktormi,” priznáva Yuri.

Margo má dokonca aj svoj instagramový účet no pochopiteľne všetky fotky, popisy a za pridávanie samotných príspevkov je zodpovedný Yuri. On sám navyše tvrdí, že Margo pracuje ako čašníčka v miestnom bare no má problém s chôdzou, keďže sama od seba chodiť nevie (veď je to iba bábika!). Ďalšou bizarnosťou je aj tvrdenie, že Yuri a Margo sa stretli v bare po tom čo na ňu zaútočil nejaký muž a práve Yuri ju zachránil.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Svet plný bizarností: Bodybuilder sa chce oženiť so svojou sexuálnou bábikou!”