Takéto vianočné stromčeky majú slovenske celebrity. Sú naozaj nádherné

Vianočný stromček je súčasťou vianočnej výzdoby určite aj u vás doma. Niekto má dlhé roky rovnaký typ výzdoby, no niekto si potrpí na trendy každý rok mení výzdobu stromčeka. Krásne vianočné stromčeky nesmú chýbať ani v obývačkách slovenských celebrít, ktoré sa nimi pochválili na sociálnej sieti.

Pochváľte sa v komentároch aj vy vašim vianočným stromček.

Andrea Verešová si nenechala újsť vianočné pečenie s deťmi.Andrea Verešová každoročne pečie so svojimi deťmi.

Dominika Cibulková si zvolila pohodlie – sobíkové papuče a čaj.Dominika Cibulková nezabudla ani na vianočné, sobíkové papuče.

Katka Jakeš Štumpfová miluje obrovské vianočné stromčeky.Bývalá tanečnica Katka Jakeš Štumpfová počas zdobenia stromčeka.

https://www.instagram.com/p/B55HyI3FXvG/?utm_source=ig_embed

Gáboríkovci si vianočný stromček užijú ako dvojica posledný krát.U Gáboríkovcov prevláda výzdoba v zlatých odtieňoch.

Veronika Cifrová Ostrihoňová má doma takúto nádhernú vianočnú výzdobu: Veronika Cifrová Ostrihoňová počas vianočného fotenia s dcérkou Sárou.Zdroj: instagram

Kvetka Horváthová tento rok vsadila na prírodné dekorácie.Kvetka Horváthová si zladila adventný veniec do zlatej farby.

Monika Hilmerová strávi vianočné obdobie v kockovanom pyžame.Monika Hilmerová stavila na pohodlné zimné papuče a károvanú košeľu.

Zdroj: prezenu.joj.sk, pluska.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takéto vianočné stromčeky majú slovenske celebrity. Sú naozaj nádherné”