Úprimný list matky, ktorý je venovaný jej deťom vás chytí za srdce… „Vybrala by som si vás a tento život aj po stýkrát, aj vtedy, keď som unavená.“

Úprimný list matky, ktorý je venovaný jej deťom vás chytí za srdce…

„Drahé deti,

Vyberám si vás, aj keď …

Aj keď som ráno nevrlá, siaham po káve medzi tým, ako pridávam vajíčka na panvicu. Aj keď nie ste vďačné za svoje jedlo a presúvate ho vidličkou a pýtate sa: „To je všetko, čo máme?“, dokonca aj vtedy by som bola najradšej pri vás, než kdekoľvek inde na svete.

Aj keď v noci vleziete do mojej postele a zaspite na mojej ruke, s ktorou nemôžem hýbať. Vtedy si želám len JEDNU hodinu odpočinku. Tento život by som nevymenila za ten, v ktorom som bola svieža a prebudená. Nevymenila by som to ani za milión rokov.

Viete, boli časy, kedy som ani len nemyslela na to, že by som vás mohla mať. Potom som sa za vás modlila a premýšľala, či vás niekedy vôbec budem mať. Boli ste vytúžení. Z celého srdca sme po vás túžili. Nevymenila by som za nič na svete ani tieto chvíle plné frustrácie.

Áno, viem sa naštvať. Áno, viem byť frustrovaná.

Niekedy si myslím, že by som sa mohla zblázniť, ale aj po stýkrát zodvihnem vašu spodnú bielizeň a pastelky.

Je to moja najväčšia radosť, aj keď sa cítim unavená a nie blažená.

Keď príde na to, že sa pozerám na vaše milé a neoceniteľné tváričky spiace na vankúši … uvedomím si, že je to tá najkrajšia životná cesta. Som vďačná, že som tu s vami.

Vybral by som si vás a vybrala by som si tento život vždy, keby to bolo možné, aj keď som unavená.

Budem navždy vaša.

S láskou,

Mamička“

 

zdroj:https://www.lovewhatmatters.com/