V Česku vytvorili najkrajšiu vianočnú reklamu. Ďakuje všetkým mamičkám

Česká spoločnost Madeta tento rok nestavila na klasickú vianočnú reklamu. Spoločnosť chcela vytvoriť reklamu, ktoré sa bude líšiť od iných, no bude mať hlbší zmysel a krásnu pointu. Práve preto vytvorila reklamu, ktorá namiesto promovania produktov, ďakuje všetkým mamám na svete. Reklama vznikla v spolupráci s ich fanúšičkou, spolu s ktorou naplánovali jej mame nezabudnuteľný večer.

Mamička vôbec netušila čo sa deje

Na začiatku reklamy je zobrazený rozhovor mamičky a jej dcérou, ktorá jej ďakuje za všetko, čo pre ňu neustále robí. Dcéra následne prezradí, že jej mamička zmeškala vianočnú besiedku jej vnúčat, čo dopomohlo ku skvelému nápadu vytvoriť túto reklamu.

Reklama pokračuje klasikou návštevou vianočných trhov, kde mamička netuší, čo si pre ňu jej dcéra pripravila. Počas prechádzaky ich stretne niekoľko prekvapení, no vrchol večera na ňu čaká až v kostole. Dcéra jej povedala, že idú do kostola na vystúpenie zboru, no pravda je úplne iná. Ak sa chcete dozvedieť, ako táto reklama skončila, pozrite si ju tu:

Maminky, zasloužíte si poděkování

Děkujeme všem maminkám za to, jak nás podporují a věří nám. Těší nás, že naše výrobky doporučujete, aniž bychom si o to řekli. Nastal čas pochvalu vrátit a poděkovat těm, kteří si to nejvíc zaslouží – maminkám. Veselé Vánoce přeje vaše Madeta.

Sme si istí, že táto reklama dojala aj vás. V komentároch nám dajte vedieť, čo na túto krásnu reklamu hovoríte.