V Česku vytvorili najkrajšiu vianočnú reklamu. Ďakuje všetkým mamičkám

Česká spoločnost Madeta tento rok nestavila na klasickú vianočnú reklamu. Spoločnosť chcela vytvoriť reklamu, ktoré sa bude líšiť od iných, no bude mať hlbší zmysel a krásnu pointu. Práve preto vytvorila reklamu, ktorá namiesto promovania produktov, ďakuje všetkým mamám na svete. Reklama vznikla v spolupráci s ich fanúšičkou, spolu s ktorou naplánovali jej mame nezabudnuteľný večer.

Mamička vôbec netušila čo sa deje

Na začiatku reklamy je zobrazený rozhovor mamičky a jej dcérou, ktorá jej ďakuje za všetko, čo pre ňu neustále robí. Dcéra následne prezradí, že jej mamička zmeškala vianočnú besiedku jej vnúčat, čo dopomohlo ku skvelému nápadu vytvoriť túto reklamu.

Reklama pokračuje klasikou návštevou vianočných trhov, kde mamička netuší, čo si pre ňu jej dcéra pripravila. Počas prechádzaky ich stretne niekoľko prekvapení, no vrchol večera na ňu čaká až v kostole. Dcéra jej povedala, že idú do kostola na vystúpenie zboru, no pravda je úplne iná. Ak sa chcete dozvedieť, ako táto reklama skončila, pozrite si ju tu:

Sme si istí, že táto reklama dojala aj vás. V komentároch nám dajte vedieť, čo na túto krásnu reklamu hovoríte.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V Česku vytvorili najkrajšiu vianočnú reklamu. Ďakuje všetkým mamičkám”