V Košiciach psíka dobodali a hodili do jazera kde zamrzol. Po páchateľovi už pátra polícia

Ľudská krutosť nepozná hraníc. Len pred pár dňami sme vás informovali o šokujúcom útoku na bezbranného psíka z Bardejova. Neznámy páchateľ mu vypálil žieravinou oči. Ďalší prípad bezcitného týrania, ktoré sa dá nazvať vraždou je z Košíc. 30.12.2019 k nemu oba privolaná organizácia Odchyt Zvierat Košice.

Po príchode na miesto sa začalo vyšetrovanie a koordinácia s mestskou políciou a aj s policajným zborom, nakoľko sa zistilo, že pes má po tele bodné rany. 

Pravdepodobne bol takto zranený pes dovezený na miesto a takýmto spôsobom sa ho niekto zbavil…Páchateľ si zrejme neuvedomil, že pes je čipovaný. Po zadokumentovaní  ho vytiahli z vody, teda spopod ľadu. Kde zamzrol. Polícia prípad vyšetruje a následne bol psík prevezený na Štátny veterinárny ústav, kde bude vykonaná pitva. Ďalšie slová asi potrebné nie sú… Sme vôbec ešte ľudia, ak sa nájdu medzi nami takí, ktorí dokážu zabiť bezbranného psíka a hodiť ho do studenej vody, kde zamrzne? Dúfame, že sa podarí páchateľa čím skôr vypátrať. Poslednú dobu, sa hromadia útoky na psíkov. Nebuďte ľahostaní voči takémuto správaniu k psíkom. Ak uvidíte niečo podozrivé, určite o tom hovorte a nebojte sa obrátiť na políciu. 

 

 

zdroj foto : Odchyt Zvierat Košice

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V Košiciach psíka dobodali a hodili do jazera kde zamrzol. Po páchateľovi už pátra polícia”