9 filmov, ktoré vás nechajú v napätí až do záverečných titulkov

Máte radi akčné filmy? Chcete sa pozerať na film, pri ktorom sa nebudete nudiť? Už vás nebavia filmy, kde je rozuzlenie príbehu známe už v jeho polovici?

Potom sa pozrite na tipy z nasledujúceho zoznamu:

  1. V lepšej spoločnosti (2010)

Hodnotenie: 6,3 / 10

Dedič jednej z najbohatších rodín v New Yorku, dedič impéria, sa zamiluje do ženy, ktoré nepochádza z vyššej spoločnosti. Ich romantický vzťah sa vyvíja podľa klasického scenára, s výnimkou jednej veci – žena nevie, že jej priateľ má vážne duševné problémy a nakoniec zmizne a nikto ju nikdy nenašiel.

Uplynie 20 rokov, než sa vyšetrovanie opäť obnoví , bude však sprevádzané smrťou ľudí, ktorí boli do prípadu zapletení…

All Good Things Official Trailer #1 – (2010) HD

All Good Things movie clips: http://j.mp/1bUqusf BUY THE MOVIE: http://amzn.to/rtSeJh Don’t miss the HOTTEST NEW TRAILERS: http://bit.ly/1u2y6pr CLIP DESCRIPTION: A love story and murder mystery based on the marriage of Katie McKarthy (Kristen Dunst) to millionaire son David Marks (Ryan Gosling), which became the most notorious unsolved murder case in New York history.

  1. Nočný let (2005)

Hodnotenie: 6,4 / 10

Dvaja neznámi ľudia. Náhodné stretnutie na letisku. Vzájomné sympatie. Nakoniec let N1019 dorazí včas, ale možno bez jedného cestujúceho.

Lisa Risert sa vždy bála lietať, ale strach z lietania nie je ničím v porovnaní s tým, čo bude musieť zažiť…

Noční let (2005) – trailer

Originální název: Red Eye, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/nocni-let Thriller, USA, 2005, 85 min. Režie: Wes Craven Hrají: Rachel McAdamsová, Cillian Murphy, Brian Cox, Laura Johnsonová, Max Kasch, Jayma Maysová, Angela Patonová, Suzie Plaksonová, Jack Scalia, Theresa Press-Marxová, Terry Press, Robert Pine, Carl Gilliard, Mary Kathleen Gordonová, Loren Lester, Philip Pavel, Amber Meadová, Dey Youngová, Brittany Oaksová, Tina Andersonová, Jeanine Jacksonová, Joey Nader, Kyle Gallner, Dilva Henry, Monica McSwain, Tom Elkins, Dane Farwell, Jennie Baek, Colby Donaldson, Beth Toussaintová, C.C.

 

  1. Tiesňová linka (2013)

Hodnotenie: 6,7 / 10

Jordan Turner je telefónnou operátorkou v Rescue 911. Zavolá jej dievča, ktoré tvrdí, že do jej domu vstúpil neznámy človek. Žena jej radí, aby sa skryl, no počas rozhovoru sa spojenie preruší.

Jordan teraz musí čeliť svojim nočným morám, aby pomohla obeti. Vrah je muž z jej minulosti…

Tísňová linka [THE CALL] trailer CZ

Trailer na film Tísňová linka. České titulky.

 

  1. Trinásty príbeh (The Thirteenth Tale – 2013)

Hodnotenie: 6,9 / 10

Margaret Leeová pracuje v kníhkupectve svojho otca. Uprednostňuje modernu pred Dickensonom. O to viac je prekvapená, keď dostane ponuku od najslávnejšej spisovateľky našej doby Vidy Winterovej, aby o nej napísala biografiu.

Teraz sa pred Margaretou, ktorá sa ocitla medzi múrmi pochmúrneho kaštieľa, rozvíja gotický príbeh sestier dvojčiat, ktorý podivným spôsobom odráža jej osobný príbeh a postupne vedie k rozlúšteniu záhady, ktorá pobláznila mnoho generácií čitateľov …

Everybody has a story // The Thirteenth Tale

„Life is sometimes like a dream“ Inspired by Shainira’s video: http://www.youtube.com/watch?v=fZaSRzE2cYA Voice-overs: „When are you going to tell me your story, Margaret?“ „I haven’t got a story.“ „Everybody has a story. If you keep it to yourself, it dies and comes back to haunt you.“ „I’m sorry if I’ve shocked you, Miss Lea.

 

  1. Nespavosť (2002)

Hodnotenie: 7,2 / 10

Do malého mesta na Aljaške bol vyslaný skúsený policajný detektív z Los Angeles Will Dormer spolu s jeho partnerom, aby vyšetril vraždu sedemnásťročného dievčaťa. Dormerovou asistentko sa stáva aj dômyselná detektívka miestnej polície Ellie Boerová.

Vyšetrovanie pokračuje a polícia bude mať čoskoro podozrivého. Je ním Walter Finch – muž, ktorý vedie samotársky život. Dormarov kolega zomrel a on sa musí potĺkať s výčitkami a nespavosťou, spôsobenou 24-hodinovým svetlom.

Insomnie (2002) – trailer

Originální název: Insomnia, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/insomnie-2002 Krimi / thriller, USA, 2002, 118 min.

 

  1. Spojenec (2006)

Hodnotenie: 7,6/10

Gang „maliarov“ urobí zvláštnu lúpež, ktorú nemožno ani nazvať lúpežou: vlámu sa do banky, vypnú kamery, zajmú rukojemníkov a oblečú ich do rovnakých kombinéz. A čo je podstatou tohto divadla?

Konfrontácia krutého detektíva s lídrom lupičov vedie ku skutočnej dráme. Na scénu vstúpi aj záhadná sprostredkovateľka Madeline, ktorej sa podarí vstúpiť do zajatej banky …

Inside Man Trailer

Oscar�� winners Denzel Washington and Jodie Foster star with Oscar nominee Clive Owen in this crime thriller about the perfect bank heist that spirals into a deadly game of cat-and-mouse.

 

  1. Muži, ktorí nenávidia ženy (2009)

Hodnotenie: 7,8/10

Mikael Blomkvist – talentovaný novinár, ktorý hľadá spravodlivosť aj pri najhorších prípadoch.

Vplyvný muž menom Henrik Vanger mu zveril prípad zmiznutia jeho netere, ktorá záhadne zmizla z ostrova patriaceho tejto rodine. Jej telo sa nikde nenašlo a už niekoľko rokov o nej neexistujú žiadne správy. Henrikove pokusy nájsť mužovu neter nevedú k pozitívnym výsledkom. Novinárovi pomáha potetovaná hackerka Lisbeth Salanderová, ktorá ukrýva pred svetom nejedno tajomstvo …

Muži, kteří nenávidí ženy (The Girl with the Dragon Tattoo) – český trailer

V kinech od 1. července 2010! www.bontonfilm.cz/muzi-kteri-nenavidi-zeny.html

 

  1. Úplní cudzinci (2016)

Hodnotenie: 7,8/10

Sedem dlhoročných priateľov sa spoločne stretne pri večeri a rozhodnú sa zahrať si nezvyčajnú hru – číta nahlas všetky SMS a prijímajú hovory cez hlasitý odposluch. Ani len netušia, čo všetko sa o sebe podozvedajú aj napriek dlhých rokoch priateľstva.

Čoskoro sa odhalia tajomstvá, ktoré ohrozia nielen ich spoločný večer, ale aj samotné priateľstvá…

Naprostí cizinci (2016) – Oficiální Trailer

(Perfetti sconosciuti) Je dobrý nápad sdílet se svými nejbližšími obsah mobilního telefonu? Komediální drama o skupině přátel, kteří se o sobě během jediné večeře dozvědí víc než za celý dosavadní život. Více: http://www.cervenykoberec.cz/film/perfect-strangers-2016/

 

  1. Životy tých druhých (2006)

Hodnotenie: 8,4/10

Píše sa rok 1984. Sto tisíc zamestnancov, dvesto tisíc informátorov. Spoločne sú štítom a mečom Stasi – tajná služba NDR. Metóda spočíva v neustálom podozrievaní, sledovaní a odpočúvaní. Život iných je ich povolanie.

Populárny spisovateľ a dramatik Georg Dreiman by žil pokojným životom, tešila by ho pozornosť vďačných čitateľov a nebol by zaujímavou osobou pre tajné služby, ak by sa nezaplietol so slávnou divadelnou herečkou. Príliš slávnou na to, aby si ju nevšimol vplyvný člen ústredného výboru Ministerstva pre štátnu bezpečnosť.

Životy těch druhých (2006) – trailer

Originální název: Das Leben der Anderen / The Lives of Others, Informace o filmu na http://www.sms.cz/film/zivoty-tech-druhych Drama, Německo, 2006, 137 min.

 

Čo by ste pridali do tohto zoznamu?