Ako si prenajať celý súkromný ostrov na Belize iba za 500 dolárov na deň. Vrátane stravy, nápojov a masáží!

Ak chcete na dovolenke poriadne oddýchnuť, potom pláž určite nie je vhodnou voľbou – je na nej príliš veľa ľudí a hlasná hudba. Za skutočný luxus sa považuje miesto, kde nie sú žiadni turisti. Toto súkromné ​​letovisko na Belize je jedinečnou príležitosťou.

Súkromný ostrov Kanu je 1-hektárový rezort s piatimi súkromnými vilami s rozlohou 92 metrov štvorcových. To je dosť aj pre 10 dospelákov a 10 detí (to je maximálny počet ľudí), vďaka čomu je Kanu ideálnym miestom na odpočinok s priateľmi či rodinou s deťmi.

Kanu

Destinácia ponúka týždenný all-inclusive pobyt. Na ostrov sa dostanete za 15 minút súkromnou loďou prípadne lietadlom. V cene za odpočinok je jedlo od osobného šéfkuchára a nápoje vyrobené z miestnych surovín – nehovoriac o masážach!

V ponuke sú aj športové aktivity: kajaky, paddleboarding či potápanie.  Bude vám poskytnutý aj osobný kapitán, ktorý vás vezme na výlety loďou.

Kanu

Najvýhodnejšou alternatívou je, ak sa na ostrov vydáte v plnom počte. Pri týždennej (alebo dlhšej) návšteve 8 dospelých ľudí si za noc zaplatíte 3 950 dolárov, to znamená približne 500 dolárov (450 €) na osobu, bez daní a poplatkov. Ak chcete prísť s desiatimi ľuďmi, musíte pripočítať 175 dolárov na osobu za noc. Objednať si ho môžete na tomto odkaze. 

Kanu

Nie je to lacná záležitosť, ale berúc do úvahy komplexnosť a skutočnosť, že máte k dispozícii celý ostrov, ide o oprávnenú výšku sumy!

Vedeli by ste si predstaviť takýto druh dovolenky?.

zdroj: https://www.housebeautiful.com/