Jennifer Aniston hovorí o materstve a ideálnom tele. „Krása nie je iba veľkosť 36“

Odkedy Jennifer Aniston (50) oznámila rozvod s Justinom Therouxom, v jej snahe je zbúrať všetky mýty týkajúce sa materstva. Tie mýty, ktoré spoločnosti podsúvajú médiá a ľudia sa ich zbytočne držia a veria im. Pre magazín InStyle sa už skôr vyjadrila, že na ženy je tak vyvíjaný nátlak čo sa týka materstva a “dokonalého tela”.

Nátlak spoločnosti

“Je to šialené. Mylné dohady o mne typu “Jennifer si nevie udržať pri sebe muža,” a “Jennifer odmieta mať dieťa pretože je sebecká a zameraná na kariéru.” alebo to, že mám zlomené srdce a som smutná. Na ženy je vyvíjaný tlak aby sa stali matkami a ak tak neurobia sú “vadné”. Možno mojím poslaním na tejto Zemi nie je rozmnožovanie. Možno sú tu iné veci, ktoré by som mala robiť,” hovorí americká herečka.

Sú to iba dohady

“Po prvé, pri všetkej úcte, nemám zlomené srdce. Po druhé, to všetko sú len prosté dohady. Nikto nevie čo sa deje za zavretými dverami. Nikto si vôbec neuvedomuje aká citlivá téma to môže byť pre mňa a môjho partnera. Nikto nevie čím som si prešla po zdravotnej alebo emocionálnej stránke,” rozhorčuje sa Aniston.

Krása nie je iba veľkosť 36

Ďalšou témou, ktorú Jennifer Aniston trápi je kult dokonalej ženy, ktorý sa nám snažia všetky média podsúvať. “Postava v plavkách je len telo v plavkách, nezáleží na tom aké to telo je. Je na čase prestať si myslieť, že krása je iba v podobe veľkosti 36 a že existuje tá správna veľkosť zadku a správny obvod pásu a proste správne rozmery. Je to už otrepané…Proste sa cez to už prenesme,” vyjadrila svoj názor charizmatická herečka, ktorá sa za svoje telo rozhodne hanbiť nemusí.

 

Woman Kneeling on Brown Sand While Smiling

Zdroj: pexels.com

 

Čo si o tom myslíte Vy? Zdieľate podobné názory ako Jennifer Aniston?

zdroj: /www.standard.co.uk/

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Jennifer Aniston hovorí o materstve a ideálnom tele. „Krása nie je iba veľkosť 36“”